×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
11. marts, 2016
Drukāt

Maķedonija būtu pārpludināta ar džihādistiem, ja paļautos uz Briseli (6)

migranti

Foto AFP/LETA

Maķedonijas prezidents Ģorge Ivanovs intervijā vācu laikrakstam “Bild” piektdien paziņojis, ka Maķedonija un citas Balkānu valstis ir Vācijas un Eiropas Savienības (ES) imigrācijas politikas upuri un ka Maķedonija jau sen būtu pārpludināta ar džihādistiem, ja būtu paļāvusies uz Briseli.

Ivanovs atzina, ka Vācija izrādījusi humānismu, uzņemot tik lielu skaitu patvēruma meklētāju, taču tā nav spējusi pienācīgi gādāt par savu drošību.

Viņš sacīja, ka Maķedonija piedāvājusi apmainīties ar informāciju par islāmistu kaujiniekiem, kas pārvietojas pa lielākajiem migrācijas maršrutiem, bet nedz Berlīne, nedz Brisele uz šo priekšlikumu nav atbildējušas.

“Drošības jautājumi, kas saistīti ar bēgļu krīzi, ir pilnībā aizmirsti,” viņš piebilda.

“Ja es būtu gaidījis uz Briseli un nebūtu rīkojies, (lai aizsargātu robežu), mūs jau sen būtu pārpludinājuši džihādisti,” paziņoja Ivanovs.

Pēdējo mēnešu laikā Maķedonija ir ļāvusi simtiem tūkstošiem nelegālo imigrantu tranzītā šķērsot savu teritoriju ceļā no Grieķijas uz Vāciju un Skandināviju. Tomēr tagad Maķedonija, pakļaujoties Austrijas un citu Balkānu valstu spiedienam, ir stingri ierobežojusi imigrantu plūsmu, kā rezultātā desmitiem tūkstoši bēgļu iestrēguši uz Grieķijas un Maķedonijas robežas.

Ivanovs intervijā “Bild” arī kritizēja Grieķiju, kas lielai daļai imigrantu ir pirmā valsts, kuru tie Eiropā sasniedz. Ivanovs sacīja, ka Maķedonijas robežpolicija 9000 šķietamo bēgļu konstatējusi viltotas pases un ceļošanas dokumentus.

“Tā dēvētie bēgļi ceļo cauri Eiropai ar viltotām identitātēm” un Grieķija viņus neaptur, norādīja Ivanovs.

Var pieņemt, ka daudzi radikālie kaujinieki izmantojuši lielākos migrācijas maršrutus cauri Grieķijai un Balkāniem, lai nokļūtu Eiropā, sacīja prezidents.

Viņš norādīja, ka Maķedonija, lai gan nav ES dalībvalsts, ir aizsargājusi Eiropu Grieķijas vietā.

Ivanovs atzina, ka Maķedonija “vienmēr bijusi ES institūciju upuris”, apgalvojot, ka ar viņiem manipulēts un viņiem melots 25 gadus.

“Maķedonija nav neko ieguvusi no Eiropas Savienības, nedz dalību ES, nedz Šengenas zonu, nedz NATO. Neviens mūs negrib,” sacīja Ivanovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Skat, cik vienkārši – maza valsts iedarbināja savas aizsardzības sviras. Protams, to var izdarīt tikai tad, ja valsts vadītāji vēlas aizsargāt savu zemi un pilsoņus. Eiropas Savienībai, acīm redzams ir kāds cits plāns – pārpludināt valstis ar citas mentalitātes migrantiem, radīt haosu, izšķaidīt nacionālās identitātes.
  Tikai ļaudis ar prāta aptumsumu var noticēt, ka ES vadoņiem nav mehānisma kā to vājprātu apturēt. Neviens jau neko nedara, jo plāni un uzdevumi noteikti ir citi

 2. nu nez vai briselei Atbildēt

  ir tagad maķedonijas robežas jāsargā lai “bēgļi”neplūstu iekšā. tas ir tieš maķedonijas pašas pienākums. bet kā vienmer- paši neko nedara, un brisele vainiga

 3. Maķedonijā ir ap 500.000 iedzīvotāju. Sekojot Jumkera un Merkeles norādījumiem, šeit viegli varētu ienākt vairāki simttūkstoši migrantu un šo valsti vienkārši pārņemt. Kāds pašnāvniecisks vājprāts tirda šos Rietumeiropas Humānisma fanātiķus?

  • droši vien sajauci ar Melnkalni(tā vispār noturējās pret turkiem, kad apkārt viss bija iekarots)..Maķedonijā nu jau ir vairāk iedzīvotāju kā Latvijā, – pāri 2 miljoniem.

 4. un ko 4. maija režīma dzegūzes? ņemsim tikai kristiešus, ņemsim tikai programmistus, ņemsim tikai arhitektus, ņemsim tikai 250!

 5. Baltija tikai Baltiem Atbildēt

  Tikai naivais vai valsts ienaidnieks var turpināt ticēt šai Merkeles un

  pārejo welcomistu baltās rases iznīcināšanas lobistiem, kas pielauj un

  paredz paredz ielaist ES teritorijā “bēgļus”- teroristus, izvarotājus.

  Robežas ir jāslēdz nekavējoties izmantojot visus NATO militāros resursus.

  Kāda jēga mums maksāt savus nodokļus par 2 % no IKP Latvijas budžeta ja

  militāristi nepilda savu tiešo pienākumu – neaizsargā mūsu valsts un ES

  ārējās robežas no iebrucējiem, noziedzniekiem, nelegālajiem

  robežpārķāpējiem, teroristiem izvarotājiem. Mums nav jāmaksā nodokļi tikai

  par militāristu rotaļam Ādažu un citos poligonos un parādi vienreiz gadā

  Daugavas krastmalā.
  Bez militārs robežas aizsardzības kas ir vajadzīga un nepieciešama ir nepieciešama pret migrācijas likuma pilnveidošana.
  Potencinālajm Migrantam ir jādod skaidrs signāls, ka nelikumīga ierašanās valstī nerada tiesība uz patvērumu bet tikai draud ar arestu un izsūtīšanu. Speciālais status nosaka, ka uz personu neattiecas parastās pilsoņa tiesības un tiesu sistēmas procedūra. Te jāskatās pēc ASV pieņemtā Patriota akta un Austrālijas migrācijas apkarošanas likumu kopas. Atri un efektīvi !

Draugiem Facebook Twitter Google+