Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 24. aprīlis, 2017
10. oktobris, 2013
Drukāt

“Mākoņains, gaidāms kotlešu lietus” – krāsains atražojums

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar krāsainām bildītēm, jau iepazītiem varoņiem un neticamiem piedzīvojumiem vien ir par maz, lai animācijas filmas “Mākoņains, gaidāms kotlešu lietus” turpinājums nokļūtu obligāti skatāmo filmu sarakstā. Pašiem mazākajiem skatītājiem gan varētu patikt.

 

Ne vienmēr elki ir tieši tik labi, kā esam iztēlojušies, un par to skarbā veidā pārliecinās arī Flints Lokvuds, kurš reiz bija iecerējis glābt planētu Zeme. Visa viņa apņēmība izputēja, kad no gaisa vēlās burgeru un makaronu kalni, taču mašīna, kas reiz tika radīta cēlos nolūkos, nu rada ēdiendzīvniekus, kuri nolēmuši apēst pārējās dzīvās radības. Protams, vienīgais, kurš var apturēt gaidāmo katastrofu, ir optimistiski histēriskais Flints, bet ne jau viņam vienam tas ir pa spēkam, tāpēc palīgā nāk gan Samanta, gan viņa tēvs un citi īpaši pietuvinātie. Bet vislielākais konflikts, kā jau gaidāms, izceļas starp Flintu un viņa elku Česteru, kurš ir ģēnijs un nelietis vienā personā, bet tā atrisinājums – pēc ierastām shēmām, slavinot draudzību un pleca sajūtu, taču vairāk par banālām frāzēm filmas autori nepiedāvā, acīmredzami esot pārliecināti, ka pašiem mazākajiem skatītājiem pietiek ar atražotām un sen zināmām formulām, lai pelnītu lielo piķi. Pagaidām animācijas filmai “Mākoņains, gaidāms kotlešu lietus 2” – par iespējamo trešo daļu visi sazvērnieciski klusē – gan nav izdevies atgūt ieguldīto, taču savu artavu sniegs arī videonomu ienākumu un filmas nonākšana televīzijā, lai starp reklāmu pauzēm, ekrānā iemetot aci, retoriski uzvaicātu: “Un cik reizes jau šo visu es esmu redzējis?”

 

“Mākoņains, gaidāms kotlešu lietus 2″/”Cloudy with a Chance of Meatballs 2”, ASV, 2013.

Režisori: Kodijs Kamerons un Kriss Pīrns

Oriģinālvalodā lomas ieskaņojuši: Bils Heiders, Anna Farisa, Džeimss Kāns, Vils Forte, Endijs Sembergs, Neils Patriks Hariss, 
Bendžamins Brets; 
filma dublēta latviešu un krievu valodā.

No 11. oktobra 
”Kino Citadele”, “Cinamon” un “Multikino”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+