×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
31. jūlijs, 2015
Drukāt

Maksas pasākums, bet bezmaksas ekskursija pa pili. Dikļu pils ielūdz uz Dārza svētkiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ģimenisku un iespaidiem bagātu svētdienu aicina pavadīt Dikļu pils, kas 2. augustā svinēs ikgadējos Dārza svētkus. Šogad svētku programmu bagātinās dažādi kolektīvi no Vidzemes un Rīgas, pieskandinot pils dārzu ar jauniem un nedzirdētiem muzikāliem priekšnesumiem. Pirmo reizi Dārza svētkos piedalīsies arī koklētāju ansamblis “BALTI”, portālu “La.lv” informēja Dikļu pils pārstāve Dace Ločmele.

Pils dārzā uzstāsies arī dāmu duets – Vineta Elksne un Karīna Tropa kopā ar MC Orķestri, kura sastāvā spēlē taustiņinstrumentālists Džulians un basģitārists Roberts Rasa.

Pils šefpavārs Jānis Siliņš būs aicinājis ciemos šefpavāru Valteru Zirdziņu. Abi garšu meistari rādīs, kā no šobrīd aktuālajām meža un dārza veltēm pagatavot ko īpašu.

Savukārt svētku kulminācijā notiks tautā iemīļotu melodiju kopdziedāšana kopā ar Nacionālā teātra aktrisi Mariju Bērziņu. Sadziedāšanās kopkori veidos dziedātāji no astoņiem pašdarbības kolektīviem virsdiriģenta Imanta Toča vadībā.

Dārza svētku laikā darbosies amatnieku un mājražotāju tirdziņš.

Pils dārzā būs iespēja izmēģināt aizraujošo kroketa spēli, kā arī iemēģināt roku brīvdabas gleznošanas studijā. Jaunākos svētku apmeklētājus izklaidēs radošās darbnīcas un dārza spēles. Pie pils vārtiem viesus sagaidīs zirga pajūgs, piedāvājot doties izbraucienā pa tuvāko apkārtni.

Pasākuma laikā darbosies vasaras terases restorāns, bufetes un Valmiermuižas alus stends.

Dikļu pils Dārza svētku apmeklētajiem vārtus vērs no plkst. 12:00.

Dienas gaitā apmeklētāji varēs doties bezmaksas ekskursijā pa pili un vizināties ar laivu pa Dzirnavu dīķi.

Kā vēsta informācija pils mājaslapā, ekskursija pilī un parkā gida pavadībā parasti ir 4 eiro, pensionāriem, bērniem un studentiem- 3 eiro. Pils apskate bez gida- 2 eiro. Pensionāriem, bērniem, studentiem- 1,50 eiro.

Tiesa, Dārza svētkiem būs ieejas maksa 7 eiro. Vienīgi bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja būs brīva.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+