×
Mobilā versija
+15°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
16. janvāris, 2013
Drukāt

Maksās stipendiju vidusskolēnam

Līdz 25. janvārim 12. klašu skolēni var pieteikties stipendijai, ko izcilākajiem topošajiem vidusskolu absolventiem vēlas maksāt Liepājas Universitāte (LiepU).

 

Šogad šādu stipendiju piešķirs pirmo reizi sešus mēnešus mācību gada otrajā semestrī – tātad no janvāra līdz jūnijam vienam ģimnāzijas vai vidusskolas 12. klases skolēnam par labām un teicamām sekmēm, godalgotām vietām republikas pilsētas vai novada, reģiona vai valsts mācību priekšmetu olimpiādēs un skolēnu pētnieciskajā darbā.

Stipendijas pretendentu vidējais sekmju vērtējums 12. klases pirmajā semestrī nedrīkst būt zemāks par 7,5 ballēm.

Stipendijai var pieteikties personīgi LiepU vai atsūtīt dokumentus pa pastu. Pieteikuma veidlapai, ko var atrast LiepU mājaslapā www.liepu.lv sadaļā “Jaunumi”, jāpievieno motivācijas vēstule, CV, mācību un pētniecības sasniegumu apliecinājumi (diplomu, atzinības rakstu kopijas u. tml.), skolas izdots apliecinājums par vidējo sekmju vērtējumu 12. klases 1. semestrī, skolas un citu organizāciju rekomendācijas vēstule.

Pieteikumi stipendijai jāiesniedz Liepājas Universitātē Liepājā, Lielajā ielā 14, pasta indekss LV- 3401.

Stipendijas mērķis ir finansiāli atbalstīt vidusskolēnu izcilību mācībās, veicināt viņu centienus pētniecības un radošajā darbībā, kā arī studiju sākšanu LiepU. Stipendijas nolikums gan paredz, ka stipendiātam būs jāpiedalās LiepU informatīvajos un reprezentācijas pasākumos, kā arī Jauno zinātnieku skolā, Zinātnes un radošuma nedēļā, studiju projektos un citos LiepU pasākumos atbilstoši izvēlētajam studiju virzienam. Ja stipendiāts nolems studēt citā augstskolā, nevis LiepU, saņemtā stipendija būs jāatmaksā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+