Mobilā versija
-1.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
22. septembris, 2016
Drukāt

Maksātnespējas procesā nopirktajā rūpnīcā Kuldīgā ieguldīs 4,5 miljonu eiro

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

“Danske Bank” noslēgusi līgumu ar SIA “Stiga RM” par 4,5 miljonu eiro finansējuma piešķiršanu jaunu finiera ražošanas iekārtu iegādei Kuldīgā izvietotās finiera ražošanas rūpnīcas jaudas palielināšanai.

2015.gada sākumā tobrīd mežistrādes un transporta pakalpojumu sniegšanas biznesā strādājošā kompānija iegādājās finiera ražotni no maksātnespējas procesā iesaistītās SIA “Kurzemes finieris”.

“Ppusotra gada laikā jaunā saimnieka Andra Ramoliņa vadībā finiera ražotne Kuldīgā ir spējusi ne vien atsākt finiera ražošanu, bet pilnībā noslogot tās ražošanas jaudas. Es gribētu to izcelt kā veiksmes stāstu,” komentējis “Danske Bank” Latvijā vadītājs Raivis Kakānis.

Šobrīd finiera ražotne Kuldīgā saražo līdz tūkstoš simts kubikmetriem finiera mēnesī. Turklāt viss saražotais apjoms tiek pilnā apmērā pārdots, lielākoties – eksportā. Uzņēmums lēš, ka ieņēmumu apjoms no finiera pārdošanas 2016.gadā varētu sasniegt 3,5 miljonus eiro.

“Stiga RM” valdes priekšsēdētājs Andris Ramoliņš norāda, ka pirms pusotra gada finiera ražošanā bijuši iesācēji, bet šobrīd praktiski visa saražotā produkcija – 98% tiek eksportēta.

Par “Danske Bank” piešķirto finansējumu iegādātās iekārtas ļaus uzņēmumam trīskāršot ražošanas jaudas jau 2017.gada otrajā pusē.

SIA “Stiga RM” rūpnīca Kuldīgā pēc jaudas palielināšanas plānots izveidot 25 jaunas darba vietas.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+