Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
22. septembris, 2016
Drukāt

Maksātnespējas procesā nopirktajā rūpnīcā Kuldīgā ieguldīs 4,5 miljonu eiro

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

“Danske Bank” noslēgusi līgumu ar SIA “Stiga RM” par 4,5 miljonu eiro finansējuma piešķiršanu jaunu finiera ražošanas iekārtu iegādei Kuldīgā izvietotās finiera ražošanas rūpnīcas jaudas palielināšanai.

2015.gada sākumā tobrīd mežistrādes un transporta pakalpojumu sniegšanas biznesā strādājošā kompānija iegādājās finiera ražotni no maksātnespējas procesā iesaistītās SIA “Kurzemes finieris”.

“Ppusotra gada laikā jaunā saimnieka Andra Ramoliņa vadībā finiera ražotne Kuldīgā ir spējusi ne vien atsākt finiera ražošanu, bet pilnībā noslogot tās ražošanas jaudas. Es gribētu to izcelt kā veiksmes stāstu,” komentējis “Danske Bank” Latvijā vadītājs Raivis Kakānis.

Šobrīd finiera ražotne Kuldīgā saražo līdz tūkstoš simts kubikmetriem finiera mēnesī. Turklāt viss saražotais apjoms tiek pilnā apmērā pārdots, lielākoties – eksportā. Uzņēmums lēš, ka ieņēmumu apjoms no finiera pārdošanas 2016.gadā varētu sasniegt 3,5 miljonus eiro.

“Stiga RM” valdes priekšsēdētājs Andris Ramoliņš norāda, ka pirms pusotra gada finiera ražošanā bijuši iesācēji, bet šobrīd praktiski visa saražotā produkcija – 98% tiek eksportēta.

Par “Danske Bank” piešķirto finansējumu iegādātās iekārtas ļaus uzņēmumam trīskāršot ražošanas jaudas jau 2017.gada otrajā pusē.

SIA “Stiga RM” rūpnīca Kuldīgā pēc jaudas palielināšanas plānots izveidot 25 jaunas darba vietas.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+