Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
26. maijs, 2015
Drukāt

Maksātnespējīgā “Liepājas metalurga” administrators pērn atlīdzībā saņēmis 1,03 miljonus eiro (3)

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Liepājas Metalurgs" maksātnespējas administrators Haralds Velmers preses konferencē informē par turpmāko uzņēmuma darbību maksātnespējas pasludināšanas.

Maksātnespējīgās AS “Liepājas metalurgs” administrators Haralds Velmers pērn atlīdzībā saņēmis 1 030 095 eiro, liecina “Firmas.lv” publicētais uzņēmuma gada pārskats. Administrators 2013.gadā atlīdzību par savu darbu nesaņēma.

“Liepājas metalurga” maksātnespējas procesa izmaksas pērn bija 6 594 764 eiro, bet 2013.gadā tās bija 5 444 982 eiro.

Parādus nodrošinātajiem kreditoriem 85,5 miljonu eiro apmērā pērn ir pārņēmis Ukrainas investoru “KVV Group” dibinātais uzņēmums AS “KVV Liepājas metalurgs”. Līdz ar to maksātnespējīgā “Liepājas metalurga” parādi nodrošinātajiem kreditoriem samazinājušies līdz 15,99 miljoniem eiro.

Parāds nenodrošinātajiem kreditoriem pieaudzis no 81 miljona eiro 2013.gadā līdz 108,37 miljoniem eiro pērn.

Maksātnespējīgais “Liepājas metalurgs” pērn cietis 21,456 miljonu eiro zaudējumus, strādājot ar 732 331 eiro apgrozījumu, liecina gada pārskats.

“Liepājas metalurgu” par maksātnespējīgu atzina 2013.gada 12.novembrī. Ukrainas holdinga kompānija “KVV Group” pērn 2.oktobrī parakstīja pirkuma līgumu ar Latvijas valsti par maksātnespējīgā uzņēmuma “Liepājas metalurgs” iegādi, piedāvājot par to maksāt 107 miljonus eiro.

Līdz darbības apturēšanai 2013.gadā tas bija viens no lielākajiem rūpniecības uzņēmumiem Baltijā un eksportētājiem Latvijā, veidojot aptuveni 0,7-1% no Latvijas iekšzemes kopprodukta.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Jā,nu ko te piebilst. Viss tiek izzagts. Kurš var paņemt, tas ņem, kaut vai tie ir miljoni, ja ir tāda iespēja mūsu valstī.

  2. ES ienākuma nodokli pēc maksātspējas! Atbildēt

    Kur ir Briseles progresīvais ienākuma nodoklis? Tas atkal tiks kompensēts ar kārtējo miljardu no sociālā budžeta??!

  3. Nu, redz,viens Latvijas patriots vairāk un jādomā ,ka uz ilgu laiku.

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+