Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
26. maijs, 2015
Drukāt

Maksātnespējīgā “Liepājas metalurga” administrators pērn atlīdzībā saņēmis 1,03 miljonus eiro (3)

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Liepājas Metalurgs" maksātnespējas administrators Haralds Velmers preses konferencē informē par turpmāko uzņēmuma darbību maksātnespējas pasludināšanas.

Maksātnespējīgās AS “Liepājas metalurgs” administrators Haralds Velmers pērn atlīdzībā saņēmis 1 030 095 eiro, liecina “Firmas.lv” publicētais uzņēmuma gada pārskats. Administrators 2013.gadā atlīdzību par savu darbu nesaņēma.

“Liepājas metalurga” maksātnespējas procesa izmaksas pērn bija 6 594 764 eiro, bet 2013.gadā tās bija 5 444 982 eiro.

Parādus nodrošinātajiem kreditoriem 85,5 miljonu eiro apmērā pērn ir pārņēmis Ukrainas investoru “KVV Group” dibinātais uzņēmums AS “KVV Liepājas metalurgs”. Līdz ar to maksātnespējīgā “Liepājas metalurga” parādi nodrošinātajiem kreditoriem samazinājušies līdz 15,99 miljoniem eiro.

Parāds nenodrošinātajiem kreditoriem pieaudzis no 81 miljona eiro 2013.gadā līdz 108,37 miljoniem eiro pērn.

Maksātnespējīgais “Liepājas metalurgs” pērn cietis 21,456 miljonu eiro zaudējumus, strādājot ar 732 331 eiro apgrozījumu, liecina gada pārskats.

“Liepājas metalurgu” par maksātnespējīgu atzina 2013.gada 12.novembrī. Ukrainas holdinga kompānija “KVV Group” pērn 2.oktobrī parakstīja pirkuma līgumu ar Latvijas valsti par maksātnespējīgā uzņēmuma “Liepājas metalurgs” iegādi, piedāvājot par to maksāt 107 miljonus eiro.

Līdz darbības apturēšanai 2013.gadā tas bija viens no lielākajiem rūpniecības uzņēmumiem Baltijā un eksportētājiem Latvijā, veidojot aptuveni 0,7-1% no Latvijas iekšzemes kopprodukta.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Jā,nu ko te piebilst. Viss tiek izzagts. Kurš var paņemt, tas ņem, kaut vai tie ir miljoni, ja ir tāda iespēja mūsu valstī.

  2. ES ienākuma nodokli pēc maksātspējas! Atbildēt

    Kur ir Briseles progresīvais ienākuma nodoklis? Tas atkal tiks kompensēts ar kārtējo miljardu no sociālā budžeta??!

  3. Nu, redz,viens Latvijas patriots vairāk un jādomā ,ka uz ilgu laiku.

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+