Ekonomika
Bizness

Maksātnespējīgās “Riepu bloki” kreditoru prasījumi pārsniedz 13 miljonus eiro0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto-Shutterstock

Maksātnespējīgās SIA “Riepu bloki” iesniegto nenodrošināto kreditoru prasījumu kopējā summa ir 13,489 miljoni eiro, liecina informācija Maksātnespējas reģistrā.

Kompānijas administrators Haralds Velmers informē, ka tostarp galvenie prasījumi ir 12,908,miljonu eiro apmērā, bet blakus prasījumi ir 580,7 tūkstošu eiro apmērā, no kuriem atzītā summa ir 10,5 tūkstoši eiro, kuru veido galvenie prasījumi 10,2 tūkstošu eiro apmērā un blakus prasījumi 244 eiro apmērā.

Tāpat publiskotā informācija liecina, ka otrdien, 10.aprīlī, notika “Riepu bloku” kreditoru sapulce, taču tajā nolemts izsludināt pārtraukumu. Sapulce turpināsies 19.aprīli. Attiecīgajā kreditoru sapulcē plānots apstiprināt kompānijas maksātnespējas procesa izdevumus.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka 2018.gada sākumā Liepājas tiesa pasludināja kompāniju “Riepu bloki” par maksātnespējīgu. Maksātnespējas pieteikumu bija iesniedzis pats uzņēmums, norādot, ka izveidojušies nodokļu parādi vairāk nekā 13 miljonu eiro apmērā, bet “Riepu bloku” pašu līdzekļi ir 22 700 eiro.

Vienlaikus šogad marta sākumā kompānijai Valsts ieņēmumu dienesta administrēto nodokļu parāds bija 13,487 miljonu eiro apmērā, liecina “Firmas.lv” dati.

Tāpat ziņots, ka Valsts vides dienests iepriekš pārtrauca līgumu ar “Riepu blokiem”, kas Starta ielā, Rīgā, bija uzkrājis tonnām riepu, kā arī aprēķināja uzņēmumam soda naudu 12,9 miljonu eiro apmērā par videi kaitīgu preču atkritumu apsaimniekošanas sistēmas piemērošanu.

Saistītie raksti

2016.gadā “Riepu bloki” strādāja ar 222 469 eiro apgrozījumu un zaudējumiem 31 441 eiro apmērā.

Kompānija “Riepu bloki” reģistrēta 2007.gadā, un tās pamatkapitāls ir 56 914 eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir SIA “Eko alternatīva”, kas pieder Aviaram Dronkam (51%), Ilgonim Ragam (16%), Ernestam Skopānam (16%), Mārim Mežapuķem (10%) un Markam Baltkalnam (7%).

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Galda spēles “Oligarhi” izveidē investēti vairāk nekā 10 000 eiro
5 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Vai kredītu apvienošana palīdz samazināt kredītu slogu?
7 stundas
LP
LDz preses dienests
Ekonomika
Transporta nozares jaunumi kaimiņvalstu medijos
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Ekonomika
Kosmētikas ražotāju “Dzintars” lūdz pasludināt par maksātnespējīgu
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Norvēģijā bruņots vīrietis ar zagtu ātrās palīdzības mašīnu notriecis vairākus gājējus
3 stundas
AG
Aleksejs Grigorjevs
Pasaulē
Aleksejs Grigorjevs: Krievu nācija ir slima
59 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Pie ceļa zīmes piesietā un pamestā kucēna saimniece ieradusies policijā
21 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Tiesībsargs nosauc, cik daudzi iztiek ar “absolūtas nabadzības līdzekļiem” 4
3 stundas