Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
5. aprīlis, 2015
Drukāt

Makšķernieks apmaldās mežā un gūst ķermeņa atdzišanu (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī pēc neilgas maldīšanās mežā purvā kāds vīrietis nogādāts slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Aizvadītajā diennaktī Zemgalē 32 gadus vecs vīrietis pastāstīja mediķiem, ka bijis makšķerēt, bet, vakarā paliekot tumšam laikam, apmaldījies purvā mežā, maldoties tur aptuveni stundu, līdz ieraudzījis kādas mājas. Mediķi viņam konstatējuši ķermeņa atdzišanu, kā arī alkohola apreibumu. Vīrietis tika hospitalizēts.

Tāpat Zemgalē 31 gadu vecs vīrietis tika pamanīts stiprā alkohola reibumā guļam ārā uz zemes. Arī šis vīrietis nogādāts slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēma 1172 izsaukumus, no kuriem 190 bija saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kā varētu latviešu valodā pateikt burtisko un neloģisko tulkojumu no citas valodas “ar ķermeņa atdzišanu”? Avīzei korektori brīvdienās palaisti?

  2. Kaut kāds murgs,apmaldījies makšķernieks mežā purvā.Ja rakstiet,tad noskaidrojiet,kur īsti viņš apmaldījās,mežā vai purvā?

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (50)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+