×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
28. marts, 2014
Drukāt

“Māksla mīlēt” 04. 2014.

mm_02_covers.indd

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNO NUMURU

Pāris
Vienmēr vajag atcerēties par galveno! Operdziedātāja Kristīne Opolais un diriģents Andris Nelsons – slaveni Latvijā un pasaulē. Par viņu attiecībām no attāluma un satikšanās svētkiem stāsta Kristīne Opolais: – Man atliek aiziet divreiz gadā uz Andra koncertu, lai iemīlētos viņā no jauna!

Tēma
Bijušais laulātais – draugs, ienaidnieks vai slēgtais fails smadzenēs? Kā veidot un vai vispār vajag veidot attiecības ar bijušo vīru vai sievu? Atbildes meklējam kopā ar psihoterapeiti Ainu Poišu un seksologu Arturu Šulcu, kā arī publicējam reālus pieredzes stāstus.

Sirdslietu aģentūra
Kur pazūd labie vārdi? Dzintars Tilaks sarunā ar psihoterapeitu Andri Veselovski mēģina noskaidrot, kāpēc neredzama barjera mūs it kā atdala no mīlestības vārdiem, kāpēc labie vārdi tiek izrunāti daudz retāk kā sliktie.

Tā notiek!
Dubaijas princese. Stāsts par sievieti, kuru bērnībā pēra tēvs un kurai turpmāk dzīvē grūti veidot koleģiālas attiecības ar darbabiedriem un mīlestības pilnas attiecības ar savu vīrieti.

Skolotājs
Helēna Rēriha: Mīlestība – radošā Sākotne. Par Agni Jogu un Dzīvās Ētikas Mācību, par Vīrišķo un Sievišķo Sākotni, mīlestību un cilvēces evolūciju.

Izzini attiecības
Laime mīt manī. Numeroloģe, Baltās studijas vadītāja Ruta Putnaērgle dalā spieredzē par savu garīgās attīstības ceļu, ieguvumiem un secinājumiem.

Sievietes pieredze
Kā es meklēju vīru. Stāsts par sievietes seksuālo attiecību līkločiem un dzīves drauga meklējumiem.

Gultas jautājumi
Atstāt durvis pavērtas. Seksologs Elmārs Vārpa risina situācijas, kad kāds no pāra grib mīlēties biežāk, bet otrs retāk. Viņš stāsta, kā panākt līdzsvaru seksā.

Bikini zonā
Fotosesija. Stāsts par sievieti, kuras vājība ir kailfoto un kura iemīlēja savu fotogrāfu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+