×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
29. aprīlis, 2014
Drukāt

“Māksla mīlēt” 05. 2014.

Makslamilet_052014

PĀRIS
Sieva un vīrs, bet ne tikai
Mākslinieki SANDRA KRASTIŅA un EDGARS VĒRPE stāsta par dzīvošanu kopā jau 33 gadus un gleznošanu vienā darbnīcā. Kāpēc Edgara sieva ir tieši Sandra? Viņš teic: – Krastiņa ir ļoti līdzīga manai vecmāmiņai, kuru es ļoti mīlēju. Gan auguma, gan izskata ziņā. Vecmāmiņa arī bija gara, slaida sieviete ar lielu degunu, pļāpīga. Varēja paņemt zilu širmi un dzeltenas kurpes uzvilkt, tāda artistiska.

TĒMA
Būt kopā pa īstam, skaisti un ilgi
Kāpēc tik grūti būt kopā, līdz nāve šķirs? Kā veidot attiecības, lai tas izdotos? Varbūt vienkārši vēl neesam atraduši īsto šifra atslēgu aizzieģēlētajiem tekstiem, kurus katram jāmācās atklāt no jauna? Varbūt esam pārāk vīzdegunīgi, lai vērstos pēc padoma pie tiem, kuri dzīvesgudrāki? Varbūt neprotam ieklausīties pašās vienkāršākajās patiesībās – tajās, kas baušļos, dainās, sakāmvārdos? Atbildes sniedz eksperti – hipnopsihoterapeite Dace ROLAVA, bioenergopsiholoģe Vita CIPRUSE, folkloriste Zigrīda BRĀLE, eksistenciālā psihoterapeite Vija ALEIZĀNE

TĀ NOTIEK
Šarms un noslēpums godavīru rotaļām
Saruna ar Mārtiņu Dāboliņu, kurš savos 75 gados secina: – Seksa nozīme laulības dzīvē ir milzīga. Man liekas, ka tā kvalitāte laika ritumā nemainās, tikai viss norisinās brīvāk, atraisītāk un maigāk. Man jau gribētos katru rītu, bet ja otrs saka, ka tas par biežu, jāsamierinās vien ir.

SIRDSLIETU AĢENTŪRA
Nogurums. Kas ar mums notiek?
Dzintars Tilaks sarunājas ar makrobiotikas speciālistu Robertu Lācīti par nogurumu. Tas ietekmē attiecības, jo nostājas tām pa vidu. Nogurums rada stāvokli, kad neko vairs īsti negribas ‒ ne sevi, ne otru cilvēku. Kā to var mainīt?

LIKTEŅSTĀSTS
Dāvana ar nosacījumu – izmantot mīlestībai
Emīlijas kopdzīve ar sadistisku vīru beidzās tad, kad viņa saslima ar vēzi. Šis ir reāls stāsts par to, kā sievietei būt stiprai, atbrīvoties no sliktām domām, bailēm un spēt sakārtot savu dzīvi.

SOCIĀLAJOS TĪKLOS
Savu laimi atradu tīmeklī
Dažiem izdodas savu otro pusi atrast internetā. Piedāvājam 3 pāru stāstus par iepazīšanos sociālajā portālā Otrapuse.lv.

SKOLOTĀJS
Sergejs Lazarevs. Nenogaliniet mīlestību!
Lazarevs ir autors grāmatu sērijai Karmas diagnostika, bet pavisam viņš ir sarakstījis 16 dažādas grāmatas. Lazarevs apgalvo, ka mīlestība pret mīļoto cilvēku – tās ir sienas, bet mīlestība pret Devu – visa esošā pamats. Mīlestības jūtas mums nepieder, mums nav tiesību tās aizskart, mums nav tiesību tās pa- kļaut un vadīt. Mēs esam daļa no mīlestības, kas atrodas vienotajā veselajā, bet daļai nav tiesību uzbrukt veselajam.
ZVAIGZNE
Apzināta atvienošanās Gvinetas Paltrovas laulībā
Holivudas kinozvaigznes GVINETAS PALTROVAS un britu rokmūziķa KRISA MĀRTINA šķiršanās šopavasar radījusi lielu ievērību, un vismaz pagaidām izskatās, ka kļūs par gada skaļāko šāda veida procesu. Kāpēc gan izjukusi šī desmit gadus ilgā, ārēji šķietami laimīgā ģimenes savienība?

VĪRIEŠA STĀSTS
Nevienu dienu bez seksa!
Seksuāli atkarīgā vīrieša grēksūdze un psihoterapeita Māra Siliņa komentārs.

GULTAS JAUTĀJUMI
Lai gailītis lepni dzied’a
Saruna ar seksologu Arturu Vāveri par iespējām uzlabot vīrieša potenci.

BIKINI ZONĀ
Nakts karaliene
Zīles stāsts ir par to, kā viņa – vientuļā māte, uzticama īrniece, laba kaimiņiene un draudzene, rūpīga meita, māte un cilvēks bez liekām ambīcijām un spožiem nākotnes plāniem – reizi mēnesī pārvēršas nakts karalienē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+