×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
11. jūnijs, 2014
Drukāt

“Māksla mīlēt” 06. 2014./07.2014. (1)

MakslaMilet_062014

Jaunajā žurnāla MĀKSLA MĪLĒT numurā lasiet:

TĒMA
Kā atvaļinājums pārbauda pāra attiecības
Atvaļinājums ir indikators tam, cik veiksmīgi ikdienā divi cilvēki funkcionē kā pāris. Kā gatavoties atvaļinājumam un kā to saskanīgi pavadīt? Par ko liecina tas, ka pāris atvaļinājumu pavada šķirti? Pieredzē dalās psiholoģe Mārīte Bite, kā arī Aigars Grāvers ar sievu Aiju un Armands Simsons ar sievu Ivetu.

PĀRIS
Noruna, kas divreiz glābusi Bogustovu laulību
Ansim un Jolantai Bogustoviem ir 13 gadu laulību pieredze un četri bērni. Viņi zina, kāpēc satikušies, ko viens otrā var uzlabot un kā viens otru var iedvesmot.

SIRDSLIETU AĢENTŪRA
It kā sīkums vien…
No maziem sīkumiem var rasties lieli iemesli. Dzintars Tilaks pievēršas sīkumiem, kas bojā vai pat izjauc attiecības un prāto, ko darīt, lai tā nenotiktu.

LIKTEŅSTĀSTS
Rūjienas Līga
Stāsts par Līgu Siliņu, rūvēnieti, un viņas liktenīgajiem vīriešiem.
Līga: „Vīrietis mīl tad, ja jūt, ka sieviete tieši caur viņu ir saņēmusi visas tās sajūtas, kas viņu dara starojošu, maigu, mātišķu, nesavtīgu. Sieviete mīl tad, ja viņai ir prieks saņemt no vīrieša to, kas ļauj tādai būt.”

DARĀM KOPĀ
Pūt, vējiņi repa ritmā ‒ pa Irbi
Uldis Kokars un Inga Kokare stāsta par ģimenes kopīgo vaļasprieku ‒ laivošanu pa Latvijas upēm. Uldis: „Mums ir trīs dēli, un ceļot ar lielu ģimeni ir ierasta lieta. Vecākais puika knapi staigāja, kad pirmo reizi paņēmām viņu līdzi laivu braucienā.”

PASAULĒ
Demijas Mūras dvēseles striptīzs
Holivudas aktrisei Demijai Mūrai ir grūti pārdzīvot trešās laulības šķiršanu. Viņa atzīst: „Nevari sasniegt pilnu potenciālu, ja tā īsti neesi iemīlējis pats sevi.”

SOCIĀLAJOS TĪKLOS
Kā veiksmīgi pieteikt sevi iepazīšanās portālos?
Lietotājvārds ir kā vizītkarte tīmeklī, tāpēc to vajadzētu izvēlēties tādu, kas atbilst konkrētā cilvēka personībai un rakstura īpašībām. Mēģinām noskaidrot, ko par personu liecina izvēlētais niks un kādi segvārdi visbiežāk rada pārpratumus.

NO OTRAS PUSES
Mīla, vara un naids Indrānos jeb stāsts nav par ošiem
Viens no spieķiem attiecību ritenī ir dzīvošana klišejās. Lai patrenētos ieraudzīt medaļas otru pusi, pievēršamies zināmu mākslas darbu varoņiem un viņu attiecību samezglojumiem. Šoreiz vecie, labie Rūdolfa Blaumaņa Indrāni.

GULTAS JAUTĀJUMI
Jāņu naktī ‒ pazemē pēc spēka…
Folkloristi Zigrīda Brāle un Andris Kapusts stāsta par latviešu tautas tradīciju ‒ intīmo attiecību brīvību Jāņu naktī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. noruna, kura … tālāk, kā tekstā.

Draugiem Facebook Twitter Google+