×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
5. augusts, 2014
Drukāt

“Māksla Mīlēt” 08./09.2014.

MM05_V

abonet_pogapirkt_poga

 APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNO NUMURU

Jaunā žurnāla numurā lasiet:

PĀRIS
Debesis vienmēr zina, ko tām pasūti…
Lai gan DAGNIJA JARĀNE uzskata, ka kopdzīve ar mākslinieku nav īsti normāla, ja to mēģina iespiest standarta rāmjos, viņa ar aktieri JĀNI JARĀNU nodzīvojusi kopā jau 40 gadus. Abu trejmeitiņas gan spriež, ka negribētu tādas kaislības laulībā kā vecākiem. Dagnija par to teic: „Sākumā es gandrīz apvainojos. Mēs taču esam tik foršs pāris! Bet tad sapratu, ka no malas viss vienmēr izskatās citādāk.“

TĒMA
Attiecībās krīze? Nē! Mīlestības skola
Lai piedzīvotu īstu emocionālo tuvību, pārim jāiziet cauri dažādiem attiecību posmiem, arī krīzēm. Dzīve mūs piespiež mācīties mīlestības skolā ar pacietību, cieņu un sapratni. Kopā ar psihoterapeiti ILZI PASTARI meklējam atbildes uz jautājumiem, kad pārus visbiežāk piemeklē attiecību krīzes un kā tikt tām pāri. Vai attiecības vienmēr vajag glābt? Par savu pieredzi stāsta sportists MĀRTIŅŠ PĻAVIŅŠ, uzņēmēja MARIKA ĢEDERTE un dziedātāja ANTRA STAFECKA.

LIKTEŅSTĀSTS
Kā jūtos? Staroju!
Kopš latviešu sieviete Lelde šķīrusies no vīra, viņa nesūrojās par dzīvi, bet katru gadu atvaļinājumā atļaujas noorganizēt sev tikšanos ar kādu ārzemnieku viņa mītnes zemē. Piedzīvojumi ļauj viņai būt mundrai, apmierinātai ar dzīvi un lieliskā formā!

SIRDSLIETU AĢENTŪRA
Kur esi, romantika?
Dzintars Tilaks meklē romantiku šodienas latviešu attiecībās. Vai romantika sen zudusi vai tieši pretēji ‒ transformējusies citādās izpausmēs un joprojām sievietēm romantiķi patīk labāk par pragmatiķiem?

RITUĀLI
Jautā visu, ko vēlies
KRISTĪNE DUNSKA aicina apzināties savas iekšējās rezerves un atraisīt tās ar rituālu palīdzību. Tajos saņemtā enerģija nav izskaidrojama ar racionālu prātu. Kad un kādus rituālus, kas saistās ar attiecību sfēru, ir vislabāk veikt?

IZZINI ATTIECĪBAS
Vibrāciju dziedāšanas spēks
Astroloģe DEINA LAIVIŅA uzskata, ka ikviens cilvēks ir jānoskaņo, lai viņš skanētu dzidri un harmoniski. Gluži kā mūzikas instruments. Ģimenei ir svarīgi, lai tieši sieviete jūtas labi, jo, kā jūtas sieviete, tā viņas tuvumā jūtas cilvēki un īpaši mīļotais vīrietis.

SKOLOTĀJS
Šiva: kā labot katastrofu attiecībās
„Attiecības ir nevis laimes avots, bet visnegatīvākās karmas poligons,“ tā uzskata Šivas centra vadītājs Šiva un iesaka, kā rīkoties, lai attiecības būtu harmoniskas, nevis iznīcinošas.

NOTIKUMS
Lielā iepazīšanās uz kuģa
Šovasar portāls otrapuse.lv uz kuģa Romatika organizēja Lielo iepazīšanās kruīzu pa Baltijas jūru. Piedāvājam fotoreportāžu un piecus viedokļus par šo notikumu.

PASAULĒ
Ir saderinātā ‒ ir kāzas!
Holivudas slavenākais vecpuisis, aktieris DŽORDŽS KLŪNIJS beidzot atradis savu īsto sievieti ‒ slavenu cilvēktiesību advokāti Amalu Alamudinu ‒ un šoruden gatavojas kāzām.

CITS SKATĪJUMS
Bankrots
Par ko īsti ir Regīnas Ezeras romāns Aka? Kādas ir pāru izredzes pēc romāna beigām? Komentē psiholoģe INETA LAZDĀNE un aktieris, režisors INTARS REŠETINS.

GULTAS JAUTĀJUMI
Man, lūdzu, maigo pērienu!
Kā top un kas pērk seksa rotaļlietas Latvijā? Vai sadomazohisms seksā ir pieļaujams un kādas ir tā pakāpes? Stāsta uzņēmējs NORMUNDS STRUPULIS un ginekolģe GUNTA FRĪDENBERGA.

BIKINI ZONĀ
Mīļākais
Stāsts par to, kā pusmūža pāris bauda pastaigu un viens otru un kā ar seksa palīdzību atjauno kaisli attiecībās.

TESTS
Vai esi greizsirdīga?

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+