Mobilā versija
+19.1°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
25. februāris, 2014
Drukāt

“Māksla mīlēt” 03. 2014.

maksla_milet

abonet_pogapirkt_poga

 APSKATĪT ŽURNĀLA PIRMO NUMURU

Jaunā žurnāla pirmajā numurā lasiet:

Pāris
Dziedātājas Marijas Naumovas un uzņēmēja Raita Bulliša iepazīšanās un laulības stāsts.

Diānas lapa
Diāna Zande: – Ko darīt, ja vairs nemīli sievu? Tad ej mājās un mīli viņu – mīlēt ir darbības vārds!

Sirdslietu aģentūra
Dzinatrs Tilaks, kurš 13 gadus vadījis radioraidījumu par iepazīšanās tēmu, stāsta par iepazīšanos virtuālā vidē un aicina žurnāla lasītājus rakstīt romantiskus un neparastus iepazīšanās sludinājumus.

Sociālajos tīklos
Kā iepazīties internetā – divu sieviešu pieredzes stāsti par mīļotā atrašanu sociālajos tīklos un divu ekspertu komentāri.

Skolotājs
Mīlestība ir patiesa, ja tā dod brīvību – Ošo uzskata, ka laulības slēgšana ir neuzticības pazīme. Viņš māca, kā dzīvot mīlestībā un būt laimīgam.

Gultas jautājumi
Parunāsim par to – seksoloģe Aija Tula Rijkure skaidro, ar ko latviešu intīmā dzīve ir atšķirīga un īpaša, un kas no seksšopu piedāvājuma Rīgā visvairāk interesē sievietes un kas – vīriešus.

Tests
Kāds seksa partneris tu īsternībā esi – aicinām noskaidrot, vai esošie priekšstati par seksu netraucē baudīt seksuālo dzīvi daudz plašāk un pilnskanīgāk.

Bikini zonā
Skolotājas Aigas stāsts par savu seksuālo piedzīvojumu ar bijušo skolnieku un seksologa Artura Šulca komentārs par to.

Horoskopi
Amora bultas katrai zodiaka zīmei un skaidrojums – kurā mēness fāzē labāk iepazīties?

)

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+