×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
8. septembris, 2014
Drukāt

Mākslas akadēmijā izstādīs senas un jaunas Baltijas pastmarkas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šīs nedēļas nogalē, 12. un 13. septembrī, Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) 1. stāva zālē būs aplūkojama starptautiska filatēlijas izstāde “Baltica 2014”, kuru sadarbībā ar LMA organizē “Latvijas Pasts” un Latvijas Filatēlistu savienība (LFS), vēsta LMA.

Izstādē būs eksponēti Baltijas jūras reģiona valstīs izdotie filatēlijas materiāli.

Latvija izstādē būs pārstāvēta ar krāšņajiem 20. gadsimta 90. gados izdotajiem latviešu tautastērpu pastmarku izdevumiem, kā arī ar daļu no 1,5 miljonu eiro vērtās “Latvijas Pasta” īpašumā esošās 20. gadsimta sākuma dažādu valstu pastmarku kolekcijas – Somijas un Zviedrijas pastmarku izdevumiem, kas datēti no 1928. līdz 1939. gadam.

Ar atsevišķu stendu filatēlijas izstādē piedalīsies Igaunijas pasta uzņēmums, un tajā bez citām kaimiņvalsts pastmarkām varēs iepazīties ar Igaunijas pastmarku izdevumu, kas veltīts Baltijas ceļa akcijas 25. gadadienai trīs Baltijas valstu pastmarku bloka kopizdevuma ietvaros.

Atklāšanā tiks prezentēta arī jaunākā “Latvijas Pasta” pastmarka “Ainažu bāka”, kuras māksliniece ir Arta Ozola-Jaunarāja. Izstādes telpās 12. septembrī no plkst.10 līdz 18 notiks arī jaunās pastmarkas pirmās dienas zīmogošana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+