Kultūra
Māksla

Foto: Mākslas akadēmijā sākas mākslas gadatirgus “Jarmarka” 16


Izstāde, gadatirgus un labdarības akcija “Jarmarka” Latvijas Mākslas akadēmijā.
Izstāde, gadatirgus un labdarības akcija “Jarmarka” Latvijas Mākslas akadēmijā.
Foto: LETA

12. gadu pēc kārtas Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) norisinās izstāde, gadatirgus un labdarības akcija “Jarmarka”, kur līdz 30. decembrim būs iespēja apskatīt un iegādāties vairāk nekā 300 mākslinieku darbus – gleznas, vides un interjera priekšmetus, rotas, apģērbus un cita veida mākslas eksponātus.

Divpadsmitās Jarmarkas koncepts ir “Mākslas kokteilis”, kas norāda uz dažādību piedāvātajā sortimentā. Kopumā “Jarmarkā” iespējams aplūkot un iegādāties vairāk nekā 10 000 mākslas vienību, ko radījuši jaunie mākslinieki un LMA pasniedzēji, kuri ir sabiedrībā jau atzīti meistari.

Daļa “Jarmarkas” ienākumu tiek ziedota LMA ēkas – aulas un citu telpu vēsturisko sienu gleznojumu, koka apdares un vitrāžu – restaurācijai un oriģinālās substances saglabāšanai.

Izstāde gadatirgus būs atvērta katru dienu no plkst. 11 līdz 20 LMA lielajā aulā 2. stāvā līdz 30. decembrim, izņemot laiku no 24. līdz 26. decembrim.

Saistītie raksti

“Jarmarku” organizē pasākumu aģentūra “Pareizā ķīmija”, LMA, biedrība “Kultūras perons” un mākslas interneta veikals “Mākslas perons”.

Galerijas nosaukums
LA.lv