Mobilā versija
+0.2°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
16. decembris, 2014
Drukāt

Foto: Mākslas akadēmijā sākas mākslas gadatirgus “Jarmarka” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Izstāde, gadatirgus un labdarības akcija "Jarmarka" Latvijas Mākslas akadēmijā.

12. gadu pēc kārtas Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) norisinās izstāde, gadatirgus un labdarības akcija “Jarmarka”, kur līdz 30. decembrim būs iespēja apskatīt un iegādāties vairāk nekā 300 mākslinieku darbus – gleznas, vides un interjera priekšmetus, rotas, apģērbus un cita veida mākslas eksponātus.

Divpadsmitās Jarmarkas koncepts ir “Mākslas kokteilis”, kas norāda uz dažādību piedāvātajā sortimentā. Kopumā “Jarmarkā” iespējams aplūkot un iegādāties vairāk nekā 10 000 mākslas vienību, ko radījuši jaunie mākslinieki un LMA pasniedzēji, kuri ir sabiedrībā jau atzīti meistari.

Daļa “Jarmarkas” ienākumu tiek ziedota LMA ēkas – aulas un citu telpu vēsturisko sienu gleznojumu, koka apdares un vitrāžu – restaurācijai un oriģinālās substances saglabāšanai.

Izstāde gadatirgus būs atvērta katru dienu no plkst. 11 līdz 20 LMA lielajā aulā 2. stāvā līdz 30. decembrim, izņemot laiku no 24. līdz 26. decembrim.

“Jarmarku” organizē pasākumu aģentūra “Pareizā ķīmija”, LMA, biedrība “Kultūras perons” un mākslas interneta veikals “Mākslas perons”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ko nozīmē vārds ” jarmarka ” ?! Vai rusifikācija ” jaunās skaņās ” ?!

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+