Mobilā versija
+1.3°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
26. novembris, 2014
Drukāt

Mākslas akadēmiju prezentēs Gruzijā (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Līdz 27. novembrim Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) rektors Aleksejs Naumovs un prorektors Kristaps Zariņš Valsts prezidenta Andra Bērziņa oficiālās vizītes Tbilisi ietvaros viesojas Gruzijā, vēsta LMA.

Rektors apaļā galda diskusijā “Perspektīvas sadarbībai izglītības jomā starp Latviju un Gruziju”, kurā piedalīsies ne vien Latvijas un Gruzijas izglītības un zinātnes jomas pārstāvji, bet arī uzņēmēji, prezentēs Latvijas Mākslas akadēmiju – mācību programmas un sniegumu starptautiskā kontekstā.

Uz Gruziju ceļos Alekseja Naumova un Kristapa Zariņa darbu izstāde “Pasaules pilsētas” (World Cities), kas būs apskatāma Gruzijas (Tbilisi) – Latvijas Biznesa foruma norises vietā, kā arī Latvijas vēstnieces Gruzijā rīkotajā pieņemšanā par godu Latvijas neatkarības proklamēšanas 96. gadadienai. Ekspozīcijās aplūkojamajos darbos atspoguļoti iespaidi, kas gūti pasaules metropolēs un kultūrvēsturiski bagātajās Eiropas pilsētās.

Vizītes ietvaros starp Latvijas Mākslas akadēmiju un Tbilisi Valsts mākslas akadēmiju tiks parakstīts sadarbības līgums, kas paredz abu pušu sadarbību akadēmiskā personāla un studentu pieredzes apmaiņā, izstāžu veidošanā, pētniecībā, akadēmisku programmu veidošanā un citās augstāko izglītību mākslās sekmējošās aktivitātēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā šo mākslinieku darbu izstāde prezentē LMA? Izskatās, ka vnk reklamē sevi… Uz savas darba vietas rēķina.

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejasSakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+