Kultūra
Māksla

Mākslas centrs “Zuzeum” izsludina pieteikšanos jauniešu programmai0

Topošais mākslas centrs “Zuzeum” aicina aktīvus jauniešus vecumā no 18 līdz 25 gadiem, kurus interesē mākslas procesi, izstādes un mākslas publicistika, pieteikties jauniešu programmai “Zuzeum 101”, informē “Zuzeum” komunikācijas vadītāja Agnese Kleina.

Pirmais programmas kurss ar nosaukumu “Kā uzrakstīt gleznu” sāksies 2018. gada aprīlī un noritēs sadarbībā ar bilingvālā grāmatžurnāla “Benji Knewman” redakciju. Kursa ietvaros jaunieši iepazīsies ar Zuzānu kolekciju, apmeklēs aktuālās izstādes, vērtēs to saturu un iekārtojumu, tiksies ar kuratoriem un izstāžu dizaineriem un kopā ar “Benji Knewman” redakciju izmēģinās roku paši sava drukāta žurnāla veidošanā.

Lai pieteiktu savu kandidatūru, līdz 20. martam gaidīsim īsu aprakstu par sevi un to, kāpēc vēlētos pievienoties “Zuzeum 101”. Klāt jāpievieno mājasdarbs, kurā vizuāli izstāstīta sava mīļākā dziesma (tā var būt fotogrāfija, video, glezna, Instastory, gifs vai bilde no Pinterest – izvēle brīva). Sūti ziņu uz Zuzeum FB lapu (www.facebook.com/Zuzeum), hello@zuzeum.com vai +371 26 444 097 (WhatsApp).

Zuzānu ģimenes dibināto mākslas centru “Zuzeum” atklās pēc dažiem gadiem Rīgā, Lāčplēša ielā 101. Tikmēr mākslas centra ēka jau šobrīd ir atvērta dažādiem publiskiem un privātiem pasākumiem. “Zuzeum” kodolu veidos Zuzānu kolekcija un kolekcijas šībrīža mājvieta, Mūkusalas Mākslas salons, – jau citā veidolā un ar citu nosaukumu.
Zuzānu ģimene akcentē mākslas centra pieejamību plašai publikai un it īpaši jauniem cilvēkiem. Te viņiem būs iespēja izglītoties, nodarboties ar mākslas eksperimentiem un rīkot performances.

Saistītie raksti
LA.lv