Mobilā versija
+8.1°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 26. aprīlis, 2017
14. janvāris, 2014
Drukāt

Mākslas muzejs ceturtdienās kļūs pieejamāks

Publicitātes fotoPublicitātes foto

2014. gadā, kad Rīga kļuvusi par Eiropas kultūras galvaspilsētu, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) izstāžu zāle “Arsenāls” aizsāk jaunu akciju “Labā diena”, kas norisināsies katru ceturtdienu izstāžu zāles darba laikā, portālu LA.lv informēja LNMM.

Akcijai dots nosaukums “Labā diena”, jo turpmāk ceturtdienās izstāžu zāles apmeklētājiem būs gan lētāka ieejas maksa izstādēs (EUR 1,42 / LVL 1,00), muzejs strādās ilgāk (no pulksten 12.00 līdz 20.00), iespēja piedalīties dažādos pasākumos un izglītojošās aktivitātēs, radoši pilnveidoties un izzināt mākslu programmā “Es un māksla”, kā arī apdrukāt sev stilīgu suvenīru ar mākslas darba kopiju sietspiedes tehnikā.

Šogad izstāžu zāle “Arsenāls” ceturtdienās piedāvās sarīkojumus “Ars rezumē”, “Es un māksla”, kā arī “Klasika vienmēr modē”. Vairāk par katru konkrētās nedēļas piedāvājumu iespējams uzzināt muzeja mājaslapā lnmm.lv.

Pievienot komentāru

Ko un kā liksim Latvijas skolas somā?Vērienīgākajam valsts simtgades projektam jākļūst par ceļa rādītāju pašvaldībām un skolām, ka ieguldīt skolēnu kultūrizglītībā ir nepieciešams
Draugiem Facebook Twitter Google+