×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
8. maijs, 2017
Drukāt

Mākslas studentiem iespēja saņemt 1500 eiro stipendiju no “Latvijas valsts mežiem” (1)

"Ružciema" apkārtne – kā dabas palete. Gleznainais reljefs ar pakalniem, ieplakām, dīķiem, mežiem un dabas taku – lieliska pastaigu un relaksācijas vieta. Foto - Anda Krauze"Ružciema" apkārtne – kā dabas palete. Gleznainais reljefs ar pakalniem, ieplakām, dīķiem, mežiem un dabas taku – lieliska pastaigu un relaksācijas vieta. Foto - Anda Krauze

Kā tematiski un radoši saistīt jaunradi ar jaunaudzi? Kā mākslas darbā veidot asociācijas par mākslas mijiedarbību ar vides ilgtspējīgu attīstību? Uz šiem jautājumiem atbildes meklēs Latvijas Mākslas akadēmijas studenti stipendiju konkursā, ko sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju izsludinājusi AS “Latvijas valsts meži” (LVM).

Stipendijas mērķis ir veicināt studentu vidū izpratni par mežu kā Latvijas lielāko atjaunojamo resursu, kas nemitīgi aug. Konkursa tēmas “Mežs aug” ietvaros studentiem ir jāsaista jaunrade ar jaunaudzi.

Vienreizējās stipendijas apjoms konkursa uzvarētājam ir 1500 eiro pēc nodokļu nomaksas.

Konkursā var piedalīties LMA studenti, iesniedzot vienu līdz divas radošās kompozīcijas glezniecībā, kas atbilst konkursa radošajam uzdevumam. Darbiem jāpievieno aizpildīta konkursa pieteikuma anketa ar darba idejas aprakstu. Pretendentu iesniegtie darbi tiks izlikti izstādē “Latvijas valsts mežu stipendija mākslā 2017”, kura novembrī būs apskatāma LVM klientu centrā Rīgā, Vaiņodes ielā 1. Konkursa uzvarētājs – stipendijas ieguvējs tiks paziņots konkursa izstādes noslēgumā 2017. gada 30. novembrī.

Lēmumu par stipendijas piešķiršanu pieņem žūrijas komisija, vērtējot pretendentu māksliniecisko profesionalitāti un darbu atbilstību konkursa radošajam uzdevumam. Stipendijas konkursa darbus vērtēs trīs LMA un trīs LVM pārstāvji. Papildu informācija un nolikums ir pieejams vietnē www.lvm.lv/maksla un www.lma.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+