×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
24. septembris, 2014
Drukāt

Mākslinieces ziedo savus darbus krūts vēža pacientu atbalstam

Kristīne Luīze Avotiņa (1983)
Parīzē var iemīlēties, 2013. 
Audekls, eļļa. 50x50cm, 450 EUR 
Ziedoja: Kristīne Luīze AvotiņaKristīne Luīze Avotiņa (1983) Parīzē var iemīlēties, 2013. Audekls, eļļa. 50x50cm, 450 EUR Ziedoja: Kristīne Luīze Avotiņa

Līdz 2014.gada 19.oktobrim mākslas telpā – kafejnīcā „Cafe DALI” (Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12/ k- 1) ir iespējams iegādāties mākslinieču Kristīnes Luīzes Avotiņas, Ineses Lieckalniņas, Irēnas Lejnieces un Margaritas Budzes darbus tādejādi ziedojot naudu krūts vēža pacientēm.

Labdarības akcijā iegūtie līdzekļi tiks novirzīti biedrības „Dzīvības koks” projektam – psihosociālās rehabilitācijas centra „Spēka avots” izveidei, onkoloģisko pacientu atbalstam.

Jeļena Ušakova, mākslas telpas – kafejnīcas „Café DALI” direktore, labdarības projekta atbalstītāja:„Ir cilvēki, kuriem dzīvē paveicies mazāk, jo nākas sadzīvot ar nopietnām veselības problēmām. Cīnīties vienam ir grūti, bet kopā mēs esam daudz stiprāki un tikai tā varam uzvarēt. Lai to izdarītu, mums ir nepieciešama arī Jūsu palīdzība!”

Kristīne Luīze Avotiņa, māksliniece:„Zieds ir kulminācija un sākums! Sākums skaistajam, cēlajam un vērtīgajam! Zieds kā jaunības simbols – spēkam un izturībai.”

Inese Lieckalniņa, māksliniece: „Mirklis pirms piedzimšanas. Noslēpums un gaidas. Ūdens.Visums.Mikrokosms.Tie esam MĒS! Sieviete un mīlestība kā Venera, kas dzimst no jūras putām. Sieviete – skaistuma kanons. Sieviete – dzīvības sākums. Rūpējieties par sevi!”

Apskatīt darbus un uzzināt vairāk informācijas par iespēju ziedot projektam iespējams mākslas telpā – kafejnīcā „Cafe DALI”, Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12/ k- 1, vai mājas lapā – www.cafedali.eu

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+