×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
1. februāris, 2012
Drukāt

Mākslinieks Panteļejevs: latviskajām partijām ir jādomā par krievu iesaukumu

Foto - LETAFoto - LETA

Latviskajām partijām ir jādomā par krievu iesaukumu, šādu viedokli “Neatkarīgā Rīta avīzē” pauž mākslinieks Gļebs Panteļejevs. Viņš norāda, ka divdesmit gadu laikā valdības līmenī, valsts aparātā, kas atbild par valsts stratēģisko attīstību, faktiski nav bijuši krievi.

“Manuprāt, vajadzēja padomāt par to, lai partijās būtu ne tikai krievu uzvārdi, piemēram, Loskutovs vai Makarovs, bet arī krievu sejas – pēc deguniem un pēc būtības. Krievi – un es runāju par lojālajiem krieviem – absolūti nejūt piederību tam, kas Latvijā notiek, jo valdošo seja ir absolūti latviska. Paies referenduma šļura, bet savstarpēja apsaukāšanās un aizvainojums paliks, tāpēc jādomā tālāk. Un mans viedoklis ir tāds: latviskajām partijām jādomā par krievu iesaukumu,” intervijā laikrakstam uzsver Panteļejevs.

Viņš uzskata, ka ir jābūt tā, lai latviešu partijās ir arī pietiekami daudz krievu, bet krievu partijai būtu margināla loma.

“Igauņi, piemēram, integrēja krievus savās igauniskajās partijās. Bija arī krievu partija, bet tā vienkārši izšķīda. Mūsu nelaime ir tā, ka ir viens liels krievu spēks, kas pretnostata sevi latviešu partijām, kurās krievu lomu spēlē labākajā gadījumā Loskutovs un Judins. Domāju, ka krieviem, kam ir lojāla attieksme pret Latviju, nekas nebūs pretim kopā ar latviešiem dalīt atbildību par valsti. “Saskaņas centrā” šobrīd ir pilnīgs sajukums, Urbanovičam vienā brīdī nācās atzīt okupāciju, nākamajā teikt kaut ko pilnīgi pretēju, tas pats bija ar Nilu Ušakovu. Principā viņi savai partijai jau ir parakstījuši nāves spriedumu, un skaidrs, ka “Saskaņas centrs” sabruks,” spriež tēlnieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+