Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 25. maijs, 2017
7. decembris, 2015
Drukāt

Mākslinieku savienība aicina Ziemassvētku dāvanas meklēt “Mākslas bardakā”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 11. decembrī plkst. 17 Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) galerijā tiks atklāta Mākslas izstāde – gadatirgus “Mākslas bardaks”, LA.lv uzzināja LMS.

Latvijas Mākslinieku savienība šogad organizē izstādi – gadatirgu, lai padarītu pieejamus latviešu mākslinieku darbus laikā, kad ikviens lūkojas komerciestāžu skatlogos, cerēdams ātrāk atrast kārotās Ziemassvētku dāvanas.

“Bardaks nozīmē visu un neko, tā ir radoša telpa, kur iespējams atrast visneiedomājamākās lietas, idejas un atbildes, kā arī tieši visvairāk meklēto un kāroto,” raksta izstādes veidotāji.

Izstādē būs apskatāmi krietni vairāk kā simt mākslas darbu – gleznu, skulptūru, grafiku, keramikas objektu un rotu, dažādu paaudžu latviešu autoru izpildījumā.

Tāpat izstādes laikā LMS Galerijā tiks rīkoti klasiskās mūzikas koncerti, kuros uzstāsies jaunie un daudzsološie latviešu mūziķi.

“Mākslas bardaks” būs viesiem atvērts līdz 3. janvārim.

Pievienot komentāru

Grib glābt dievnamus. No kopējās kabatas? (7)Konfesijas, lobējot likumprojektu par atbalstu dievnamu atjaunošanai, tiecas savu kā īpašnieku atbildību novelt uz valsts pleciem
Draugiem Facebook Twitter Google+