Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
7. decembris, 2015
Drukāt

Mākslinieku savienība aicina Ziemassvētku dāvanas meklēt “Mākslas bardakā”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 11. decembrī plkst. 17 Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) galerijā tiks atklāta Mākslas izstāde – gadatirgus “Mākslas bardaks”, LA.lv uzzināja LMS.

Latvijas Mākslinieku savienība šogad organizē izstādi – gadatirgu, lai padarītu pieejamus latviešu mākslinieku darbus laikā, kad ikviens lūkojas komerciestāžu skatlogos, cerēdams ātrāk atrast kārotās Ziemassvētku dāvanas.

“Bardaks nozīmē visu un neko, tā ir radoša telpa, kur iespējams atrast visneiedomājamākās lietas, idejas un atbildes, kā arī tieši visvairāk meklēto un kāroto,” raksta izstādes veidotāji.

Izstādē būs apskatāmi krietni vairāk kā simt mākslas darbu – gleznu, skulptūru, grafiku, keramikas objektu un rotu, dažādu paaudžu latviešu autoru izpildījumā.

Tāpat izstādes laikā LMS Galerijā tiks rīkoti klasiskās mūzikas koncerti, kuros uzstāsies jaunie un daudzsološie latviešu mūziķi.

“Mākslas bardaks” būs viesiem atvērts līdz 3. janvārim.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (4)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+