Mobilā versija
+7.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 27. aprīlis, 2017
15. aprīlis, 2016
Drukāt

Mākslinieku savienības galerijā atklās Mākslas dienas

Publicitātes foto.Publicitātes foto.

Šodien plkst.17 Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) galerijā ar Latvijas mākslinieku izstādi un LMS muzeja kolekcijas izstādi “Prezidenti” tiks atklāts festivāls “Mākslas dienas 2016. Pašportrets. Identitāte”, aģentūru LETA informēja izstādes kuratore Liene Dobičina.

Izstādē “Mākslas dienas 2016. Pašportrets. Identitāte” būs apskatāmi 85 Latvijas profesionālo mākslinieku un mākslas studentu jaunākie mākslas darbi, no dažādiem rakursiem apspēlējot festivāla un izstādes tēmu “Pašportrets. Identitāte”.

Izstādes dalībnieki tika aicināti veidot tiešu vai abstraktu sevis portretējumu, kur par atskaites punktu kļūst katrs pats un tā personīgais redzējums. Mākslinieka redzējums ir būtisks, jo tieši viņš ir tas, kas pasauli maiņu laikā tver jūtīgāk.

Izstādes ekspozīcija, kas veltīta LMS 75.gadadienai, veidos biedrības tēlaini emocionālo portretējumu šodien.

Papildus tam būs skatāma arī LMS muzeja kolekcijas izstāde “Prezidenti”, kurā būs apskatāms biedrības “Latvijas Mākslinieku savienība” visa pastāvēšanas laika LMS prezidentu radošais veikums, kas ticis iekļauts LMS muzeja kolekcijā.

Pievienot komentāru

Jaunā Rīgas teātra foajē izstādīs rekonstrukcijas maketusJauno, 2017./2018. gada sezonu Jaunais Rīgas teātris (JRT) cer uzsākt bijušās Tabakas fabrikas telpās, kur teātris darbosies, kamēr tiks rekonstruēta ēka Lāčplēša ielā 25. Gatavojoties lielajām pārmaiņām, no 27. aprīļa JRT foajē pie biļešu kases apskatāmi ēkas rekonstrukcijas projekta autoru – pilnsabiedrības "Zaigas Gailes Birojs un Partneri" – veidotie rekonstrukcijas projekta maketi.
Draugiem Facebook Twitter Google+