×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
17. janvāris, 2014
Drukāt

Malaizijā un Nepālā aizliegta filma “Volstrītas vilks”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Malaizijā un Nepālā aizliegta amerikāņu režisora Mārtina Skorsēzes jaunākā filma “The Wolf of Wall Street” (“Volstrītas vilks”).

Savukārt Indijā izņemtas trīs strīdīgas ainas – geju orģija, aktiera Džona Hila varoņa pašapmierināšanās un skats, kā Leonardo di Kaprio šņauc kokaīnu no sievietes dibena.

“Filmas saturs apgrūtina tās izplatīšanu noteiktās valstīs, kur pastāv cenzūra,” sacīja producentu kompānijas “Red Granite” prezidents Kristians Merkurijs. “Protams, mūs satrauc tas, ka kāds ir izmainījis filmu, taču katra valsts ir citāda.”

“Tā ir brīnišķīga filma visu trīs stundu garumā. Skumji, ka dažas valstis neļauj pilnībā izrādīt mākslu,” viņš piebilda.

Amerikāņu aktieris Leonardo di Kaprio filmā atveido brokeri Džordanu Belfortu, kurš 80. un 90. gadu Ņujorkā piedzīvoja gan lielus panākumus, gan arī sāpīgu kritienu. Di Kaprio par lomu nominēts “Oskara” balvai kā labākais aktieris.

ASV filmu kritiķi nopēluši kinolentē redzamās pārmērības un amorālo dzīvesveidu. Turklāt nepilnas trīs stundas garajā filmā vārds “fuck” lietots vairāk nekā 500 reižu.

“Volstrītas vilks” ir piektā Skorsēzes režisētā filma, kurā galveno lomu spēlē di Kaprio.

Filma izvirzīta ASV Kinoakadēmijas balvai jeb “Oskaram” vairākās kategorijās. To vidū ir prestižā balva par gada labāko filmu, kā arī labāko režiju. Uz “Oskaru” pretendē ne tikai galvenās lomas tēlotājs di Kaprio, bet arī otrā plāna aktieris Džons Hils.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+