×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. marts, 2014
Drukāt

Malaizijas premjers: “Malaysia Airlines” lidmašīna iegāzusies Indijas okeānā (1)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Malaysian Prime Minister Najib Razak (C) delivers a statement on the missing Malaysia Airlines flight MH370 during a press conference at the Putra World Trade Center (PWTC) in Kuala Lumpur on March 24, 2014. The Malaysian Prime Minister on March 24 said that the flight of the missing Malaysian airlines MH370 ended in the southern Indian Ocean. AFP PHOTO / MOHD RASFAN

Jaunākie dati liecina, ka mīklainos apstākļos pazudusī lidsabiedrības “Malaysia Airlines” lidmašīna iegāzusies Indijas okeāna dienvidos uz rietumiem no Austrālijas pilsētas Pērtas, pirmdien paziņojis Malaizijas premjerministrs Nadžibs Razaks.

“Tās pēdējā pozīcija bija Indijas okeāna vidū uz rietumiem no Pērtas,” teikts Razaka paziņojumā. “Tā ir nomaļa vieta, tālu no jebkādas iespējamās nolaišanās vietas. Tāpēc ar dziļām skumjām un nožēlu man ir jāinformē jūs, ka saskaņā ar šiem jaunākajiem datiem reisa “MH 370″ ceļš beidzās Indijas okeāna dienvidos.”

Viņš paziņoja, ka sīkāka informācija par jaunumiem tiks sniegta otrdien.

Arī “Malaysia Airlines” informējusi lidmašīnā lidojušo cilvēku radiniekus, ka reiss “MH 370” ir “pazudis un neviens nav izdzīvojis”.

Aviokompānijas “Malaysia Airlines” lidmašīna “Boeing 777-200” pazuda 8.martā ceļā no Kualalumpuras uz Pekinu. Tajā atradās 239 cilvēki.

Sakari ar lidaparātu pārtrūka brīdī, kad tā atradās netālu no Malaizijas un Vjetnamas gaisa telpu robežas, un tas notika aptuveni stundu pēc lidmašīnas izlidošanas no Kualalumpuras uz Pekinu. Lidmašīna tobrīd atradās aptuveni pusceļā starp Malaizijas dienvidu pilsētu Kota Baharu un Vjetnamas dienvidu punktu, lidojot vairāk nekā desmit kilometru augstumā.

No lidmašīnas netika saņemti signāli par tehniskām ķibelēm, neatbilstošiem laikapstākļiem vai citām grūtībām.

Meklēt pazudušo lidaparātu Malaizijai palīdz 25 citas valstis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. laikā, kad tehniski spējam ielūkoties citās galaktikās, neviens nevar atrast tepat nokritušu lidaparātu… Te kaut kas neiet kopā….

Draugiem Facebook Twitter Google+