Ekonomika
Bizness

Maligina mantinieki sadalījuši mantojumu, paziņo atraitne0

Publicitātes foto

Pērn mirušā uzņēmēja Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina pirmdienas rītā izplatījusi paziņojumu presei pavēstot, ka mantinieki beidzot vienojušies par mantojuma sadali.

“Ar šo vēlos darīt zināmu, ka piektdien, 25.maijā mana mirušā vīra mantinieki noslēguši notariālu vienošanos par Valērija Maligina mantojuma sadali. Ilgstošu un sarežģītu pārrunu rezultātā, ņemot vērā visu iesaistīto pušu intereses, bet augstāk par visu vērtējot Valērija Maligina izveidotā uzņēmuma “Olainfarm” veiksmīgas darbības nodrošināšanu nākotnē kā viņa piemiņas apliecinājumu, esam vienojušies par mantojuma sadali”, teikts paziņojumā.

E.Maligina skaidro, ka “panākto vienošanos uzskatu par kompromisu, kurā iespējami plašākajā veidā ietvertas Valērija nepilngadīgās meitas Annas, vecāko meitu Irinas un Nikas un manas intereses. Uzklausot vienam otru un nedaudz piekāpjoties, esam vienojušās par galveno – “Olainfarm” arī turpmāk būs viens no Latvijas farmācijas biznesa flagmaņiem, un mēs darīsim visu iespējamo tā attīstībai un darbības paplašināšanai nākotnē”.

“Līdz ar vienošanos par mantojuma sadali, kuras saturu vēlos paturēt konfidenciālu, visi ar mantojuma lietu saistītie strīdi un domstarpības ir atrisināti. Par veiksmīgo rezultātu īpaši pateicīga esmu saviem advokātiem Pāvelam Rebenokam un Mārtiņam Krieķim”, presi informē E.Maligina.

Saistītie raksti

Šorīt arī Valērija Maligina meitas Irina Maligina un Nika Saveļjeva izplatīja paziņojumu medijiem, ka ar ir ar Elīnu Maliginu vienojušās par savstarpēji pieņemamiem noteikumiem, kas ļaus atjaunot mantojuma procesu, neliekot turpmāk šķēršļus mantojuma nonākšanai mantinieku īpašumā.
Vienošanās paredz, ka tās saturs ir konfidenciāls, un visas ar mantojuma lietu saistītās domstarpības ir atrisinātas.

“Cieņa pret mūsu tēvu un “Olainfarm” intereses bija pamatā mūsu vēlmei rast pieņemamu risinājumu. Uzņēmuma stabilai darbībai ir nepieciešama noteiktība, ko vairo vienota izpratne. Mums ir svarīga uzņēmuma nākotne, vēlamies turpināt ģimenes biznesu, lai tas arī turpmāk būtu mūsu un visas Latvijas lepnums,” uzsver Irina Maligina un Nika Saveļjeva.

LA.lv