×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
2. februāris, 2018
Drukāt

Maligina meitas nāk klajā ar paziņojumu (30)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Irina Maligina (no kreisās) un Nika Saveļjeva (no labās)

“Mums patiesi rūp “Olainfarm” koncerna nākotne. Vēlamies, lai tas turpina savu izaugsmi, sniedz ieguldījumu Latvijas farmācijas nozares attīstībā un valsts ekonomikā,” publiskā paziņojumā, solot turpināt darbu pie uzņēmuma līdzšinējo attīstības plānu un stratēģiju izpildes, pauž mūžībā aizgājušā Valērija Maligina meitas Irina Maligina un Nika Saveļjeva.

Jau vēstīts, ka decembrī aizsaulē aizgājušā uzņēmēja daļas uzņēmumos AS “Olainfarm” un SIA “Olmafarm” atbilstoši testamentam vienādās daļās mantos viņa bērni.

“Saistībā ar mūsu tēta Valērija Maligina pēkšņo aiziešanu mūžībā un viņa testamentā pausto gribu atstāt mantojumu visām trim meitām vienādās daļās vēlamies publiski paust mūsu profesionālos un nākotnes nodomus par vienu no lielākajiem Baltijas farmācijas uzņēmumiem — AS “Olainfarm” — un citiem saistītajiem uzņēmumiem.
 
Mūsu tētis Valērijs Maligins sava mūža laikā paveicis ļoti daudz. Neviens negaidīja, ka viņa mūžs un darbs pārtrūks tik agri un pēkšņi. Mēs cienām viņa padarīto un esam lepnas par viņa sasniegumiem, izveidojot vadošo medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanas uzņēmumu.
 
Valērijs Maligins ir novēlējis visām trim māsām vienādās daļās savu mantu, tostarp AS “Olainfarm” akcijas. Tādā veidā viņš paudis savu gribu, lai turpinām viņa iesākto. Mēs apzināmies, ka ar mantojumu, kurā ietilpst vairāki uzņēmumi, ir saistīti pienākumi un atbildība.
 
Mums patiesi rūp “Olainfarm” koncerna nākotne. Vēlamies, lai tas turpina savu izaugsmi, sniedz ieguldījumu Latvijas farmācijas nozares attīstībā un valsts ekonomikā. Kopīgi ar citiem AS “Olainfarm” akcionāriem turpināsim darbu pie līdzšinējo attīstības plānu un stratēģiju izpildes, kurā liela nozīme ir pašreizējai AS “Olainfarm” vadībai un darbiniekiem, uz kuru pieredzi un profesionalitāti paļaujamies. Pateicoties tēta un viņa izveidotās komandas ieguldījumam, tas ir kļuvis par vienu no progresīvākajiem un spēcīgākajiem uzņēmumiem Baltijā. Uzskatām par savu pienākumu veicināt, ka tas turpinās būt viens no labas pārvaldības līderiem Baltijā un spēs nodrošināt vērtības pieaugumu visiem tā akcionāriem.  
 
Mēs jau pašlaik esam AS “Olainfarm” mazākuma akcionāres un arī turpmāk vēlamies saistīt savus profesionālās darbības plānus ar AS “Olainfarm” un citiem mūsu ģimenes uzņēmumiem. Mēs ceram, ka arī mūsu jaunākā māsa Anna gribēs saistīt savas gaitas ar uzņēmumu, kā vēlējies tētis.
 
Tētis jau kopš bērnības mūs centās iepazīstināt ar darbu farmācijas nozarē un rosināja apgūt virkni svešvalodu, lai paplašinām redzesloku. AS “Olainfarm” un tā grupas uzņēmumi ir Irinas darba vieta kopš 2013. gada, kas ļāvis iepazīt uzņēmumu no pašiem pamatiem un uzkrāt profesionālo pieredzi. Irina ir apguvusi Starptautiskās vadības (Global Management) maģistra programmu Regent’s Business School Londonā, Lielbritānijā. Brīvi pārvalda krievu, latviešu, angļu un franču valodu. Nika studē tiesību zinātni Rīgas Stradiņa universitātē. Brīvi pārvalda krievu, latviešu, angļu un vācu valodu, kā arī apgūst franču un arābu valodu.
 
Mūsu tētis bija brīnišķīgs cilvēks, spilgta personība, veiksmīgs uzņēmējs un filantrops. Lai turpinātu tēta iesākto, mums būs jāapgūst daudz jauna. Viņš ir mums daudz iemācījis un ļāvis izprast dzīves pamatvērtības, kas mums palīdzēs turpmākajā ceļā.
 
Cieņa par Valērija Maligina paveikto un viņa darba turpināšana mums abām ir kopīgs mērķis. Vēlamies kopā ar uzņēmuma akcionāriem un vadību rūpēties par AS “Olainfarm” izaugsmi un turpināt mūsu tēta iesākto, lai AS “Olainfarm” un citi ģimenes uzņēmumi aizvien būtu mūsu un visas Latvijas lepnums,” kopīgā paziņojumā pauž Maligina meitas.

Pievienot komentāru

Komentāri (30)

 1. Zaaleem ir paaraak neadekvaatas cenas ….te nu baigais miljonaars uzradies….un nu alkatigu kliju bars nemas ap tiem miljoniem ….fui visiem viniem…kaadas tiesiibas tureet taadas kosmiskas cenas zaaleem ..?miljonaares uzradusaas…fui…

 2. …Nu nezinu gan …zaalu cenas ir kosmiskas …neadekvaatas …te kaads baigais miljonaars kluvis uz nabagu reekina…fui….ar kaadaam tiesiibaam taadas cenas driikst tureet zaaleem ?..un beigaas baigais miljonaars kluvis …un nu meitinas turpinaas so politiku?….viens vieniigs alkatiigu lautinu bars ..un nu pleesas savaa starpaa….izsmiekls vinas visas tur …fui vinaam liels visaam …

 3. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 4. Izklausās gudras un patriotiskas meitenes . Lai izdodas !

 5. Malači, meitenes! Lai Jums viss izdodas!

 6. Pareizi,vajag turpināt atīsītību!

 7. Ar tādām zināšanām viņām aizsrpiedumainajā pīļu dīķī Latvijā nav nākotnes. Pat Paula Stradiņa un Jāņa Stradiņa pēcteči to saprata un pārcēlās dzīvot uz Amerikas Savienotajām Valstīm, saprotot, ka te nebūs attīstības. Īpaši to izjutīsim pēc tam, kad pavisam aizies Anglija un pēc tam veidosies divu ātrumu Eiropa. Varu saderēt, ka piecu gadu laikā Maligina meitas pārdos Krievijai viņiem interesējošo vielu un pašas sekos Stradiņa pēcteču piemēram pārcelties uz bagātāku valsti, kur viņam ar mantotiem miljoniem savai dzīvei pietiks. Dzīvot bezcerīgā, nolādētā un korumpētā valstī nebūtu prātīgi un gudri.

 8. Ar tādām zināšanām viņām aizsriedumainajā pīļu dīķī Latvijā nav nākotnes. Pat Paula Stradiņa un Jāņa Stradiņa pēcteči to saprata un pārcēlās dzīvot uz Amerikas Savienotajām Valstīm, saprotot, ka te nebūs attīstības. Īpaši to izjutīsim pēc tam, kad pavisam aizies Anglija un pēc tam veidosies divu ātrumu Eiropa. Varu saderēt, ka piecu gadu laikā Maligina meitas pārdos Krievijai viņiem interesējošo vielu un pašas sekos Stradiņa pēcteču piemēram pārcelties uz bagātāku valsti, kur viņam ar mantotiem miljoniem savai dzīvei pietiks. Dzīvot bezcerīgā, nolādētā un korumpētā valstī nebūtu prātīgi un gudri.

 9. Ar tādām zināšanām viņām apzsriedumainajā pīļu dīķī Latvijā nav nākotnes. Pat Paula Stradiņa un Jāņa Stradiņa pēcteči to saprata un pārcēlās dzīvot uz Amerikas Savienotajām Valstīm, saprotot, ka te nebūs attīstības. Īpaši to izjutīsim pēc tam, kad pavisam aizies Anglija un pēc tam veidosies divu ātrumu Eiropa. Varu saderēt, ka piecu gadu laikā Maligina meitas pārdos Krievijai viņiem interesējošo vielu un pašas sekos Stradiņa pēcteču piemēram pārcelties uz bagātāku valsti, kur viņam ar mantotiem miljoniem savai dzīvei pietiks. Dzīvot bezcerīgā, nolādētā un korumpētā valstī nebūtu prātīgi un gudri.

  • Žeņa dezinformators Atbildēt

   Kopš kura laika Pēteris Stradiņš un Jānis Stradiņš ir pārcēlušies dzīvot uz ASV? Kārtējā dezinfomācija!

 10. Kādā valodā šīs runā?

 11. Kas vispār ir autors šai Preses relīzei, kas ir visos portālos?

 12. Kam tad novēlēja mantojumu – māsām (Valērijs Maligins ir novēlējis visām trim māsām) vai meitām (atstāt mantojumu visām trim meitām)? Neko nesaprotu….

 13. Ak sie komentari….
  Malaces. Lai izdodas.

 14. un gan jau meitenes,tauta jūs iemīlēs tāpat ,kā tēti,galvenais ,lai zāles būtu tikpat vājprātīgās cenās,jo kā izskatās viena liela daļa ir par to sajūsmā,es nē,kaut arī nelietoju un ja lietoju,tad minimāli šo nenormāli,neadekvāti dārgo ķīmiju.

 15. un gan jau meitenes,tauta jūs iemīlēs tāpat ,kā tēti,galvenais ,lai zāles būtu tikpat vājprātīgās cenās,jo kā izskatās viena liela daļa ir par to sajūsmā,es nē,kaut arī nelietoju un ja lietoju,tad minimāli šo nenormāli,neadekvāti dārgo ķīmiju.

 16. Fotoshops ir varena lieta,pārvērš cilvēku līdz nepazīšanai.

 17. MALIGINAM BIJA JADZĪVO — viss pārējais ir tikai nauda !!!

 18. Malači mreitenes..jums izdosies, galvenais noticēt tam ,kas iecerēts un Tēva lietu virzīt uz augšu. Bet skauģus neņemat vērā, tie ir kā ne ..zāles

 19. Malači meitenes,jums izdosies, galvenais noticēt sev u Tēva iesāktajam,bet skauģus neņemat psar pilnu ,tie būs vienmēr……Lai izdodās,kas iecerēts

 20. malači Meitenes, Uz priekšu ..jums izdosies

 21. Lai veicas! Skaugiem un luzeriem vienmer bus ko apriet.

 22. nulles vērtiba šim paziņojumam Atbildēt

  jo veikli aizmirst pieminet ka 5 gadus ar savām daļām šinī uzņēmumā neko vienalga nedrīkst darit pat ne ieķīlāt. tāds pašķidrs PR žests

 23. Pats galvenais vēstījumā-nodrošināt materiālo pieaugumu akcionāriem!!!!

 24. Nekorekts vēstījums no mantiniecēm, kad sāga ap mantojumu nav nemaz finiša taisnē. Spodrināt spalvas uz vecāku pīšļiem nav bērna cienīgi. Ja gribēja nodot ziņu, ka visu kontrolē, nesanāca. Šis, drīzāk, liecina par bailēm un alkatību.

  • Viens otrs te spriež pēc sevis.Malači meitenes.Lai jums veicas

   • un gan jau meitenes,tauta jūs iemīlēs tāpat ,kā tēti,galvenais ,lai zāles būtu tikpat vājprātīgās cenās,jo kā izskatās viena liela daļa ir par to sajūsmā,es nē,kaut arī nelietoju un ja lietoju,tad minimāli šo nenormāli,neadekvāti dārgo ķīmiju.

  • Pievienojos tavam viedoklim par nekorektu vēstījumu, neadekvātu situācijai. Vecākajai sejā jau var pamanīt vīpsnas (vīzdegunības), pat cinisma pazīmes.

Draugiem Facebook Twitter Google+