Māliņš un BATE iekļūst Čempionu līgas grupu turnīrā 0

Latvijas futbola izlases vārtsarga Germana Māliņa pārstāvētā Baltkrievijas čempionvienība Barisavas BATE otrdien kvalificējās UEFA Čempionu līgas grupu turnīram.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25

Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra “play off” kārtas atbildes mačā BATE savā laukumā ar 3:0 (1:0) pārspēja Slovākijas klubu Bratislavas “Slovan”, tādejādi divu spēļu summā triumfējot ar pārliecinošo 4:1.

Māliņš atbildes dueli noraudzījās no BATE komandas rezervistu soliņa.

Pirmo puslaiku Borisovas komanda noslēdza ar minimālu pārsvaru, vienīgos vārtus 41.minūtē gūstot Mihailam Gordejčukam, taču pamatlaika izskaņā divu minūšu laikā pussargs Sergejs Krivecs un uzbrucējs Vitālijs Rodionovs guva vēl divus vārtus, panākot drošo 3:0.

Abu komandu savstarpējā spēle pirms nedēļas Slovākijā noslēdzās ar neizšķirtu 1:1.

Tikmēr Čempionu līgas pamatturnīram negaidīti kvalificējās arī Slovēnijas klubs “Maribor”, kas divu spēļu summā ar 2:1 pieveica slaveno Skotijas klubu Glāzgovas “Celtic”.

Atbildes mačā izbraukumā “Maribor” bija pārāki ar 1:0 (0:0), vienīgos un izšķirošos vārtus 75.minūtē gūstot brazīlietim Tavarešam.

Tāpat grupu turnīru sasniegusi Kipras komanda Nikosijas APOEL, kas savā laukumā otrdien ar 4:0 (2:0) pieveica Olborgas “AaB” vienību no Dānijas, divu spēļu summā sagraujot pretiniekus ar 5:1.

Citā pārī grupu turnīrā iekļuva arī spēcīgais Portugāles klubs “Porto”, kas atbildes cīņā savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja Francijas komandu “Lille”, divu spēļu summā gūstot virsroku ar 3:0.

Jau vēstīts, ka Čempionu līgas pamatturnīru otrdien sasniedza arī Krievijas futbola klubs Sanktpēterburgas “Zeņit”.

Sanktpēterburgas komandas futbolisti Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra “play off” kārtas atbildes mačā otrdien savā laukumā ar 3:0 (1:0) pārspēja Beļģijas vienību Lježas ”Standard”, tādejādi divu spēļu summā triumfējot ar pārliecinošo 4:0.

Krievijā notikušā mača rezultātu 30.minūtē atklāja venecuēliešu uzbrucējs Hosē Rondons, bet otrajā puslaikā viņam divreiz piebalsoja pazīstamais brazīlietis Halks.

Čempionu līgas grupu turnīrā iekļuva komanda, kas uzvarēja divu spēļu summā, bet zaudētāji kvalificējās UEFA Eiropas līgas pamatturnīram.

UEFA Čempionu līgas futbolā kvalifikācijas turnīra “play-off” kārtas otrdienas atbildes spēļu rezultāti:

Sanktpēterburgas “Zeņit” (Krievija) – Lježas ”Standard” (Beļģija) 3:0 (1:0); divu spēļu summā ar rezultātu 4:0 uzvarēja “Zeņit”;

Barisavas BATE (Baltkrievija) – Bratislavas “Slovan” (Slovākija) 3:0 (1:0); divu spēļu summā ar rezultātu 4:1 uzvarēja BATE;

“Porto” (Portugāle) – “Lille” (Francija) 2:0 (0:0); divu spēļu summā ar rezultātu 3:0 uzvarēja “Porto”;

Nikosijas APOEL (Kipra) – Olborgas “AaB” (Dānija) 4:0 (2:0); divu spēļu summā ar rezultātu 5:1 uzvarēja APOEL;

Glāzgovas ”Celtic” (Skotija) – ”Maribor” (Slovēnija) 0:1 (0:0); divu spēļu summā ar rezultātu 2:1 uzvarēja “Maribor”.