Malkins ar partneriem saplosa “Dinamo” aizsardzību 0

Rīgas ”Dinamo” trešdien Magņiotogorskā ar 2:7 zaudēja vietējam ”Metallurg” piedzīvojot ceturto neveiksmi pēc kārtas un sesto astoņās spēlēs Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) komandas galvenā trenera pienākumu izpildītāja Arta Ābola vadībā.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Vārtus ”Dinamo” labā guva Gints Meija un Roberts Bukarts, savukārt vārtsargs Māris Jučers atvairīja 26 no 33 ”Metallurg” hokejistu metieniem, bet četrus no pieciem vārtiem rīdzinieki ielaida skaitliskajā mazākumā. Mājinieku labā vienus vārtus guva un četras rezultatīvas piespēles izdalīja Krievijas hokeja superzvaigzne Jevgeņijs Malkins, un savu punktu krājumu papildināja arī KHL rezultatīvākais spēlētājs Sergejs Mozjakins.

Septiņās spēlēs Ābola vadībā ”Dinamo” zaudējuši 33 vārtus un otro reizi pēdējos četros mačos – septiņus.

Pēc mazliet vairāk nekā sešām nospēlētām minūtēm, kad ”Dinamo” spēlēja mazākumā un bija ieguvuši ripu, Meija apspēlēja vairākus pretiniekus un ar precīzu metienu pārspēja Ari Ahonenu, tomēr līdz pārtraukumam Mozjakins vispirms realizēja skaitlisko vairākumu, bet Sergejs Gončars pēc lieliskas Malkina piespēles jau izvirzīja vadībā mājiniekus.

Otrajā periodā izlīdzinājumu rīdziniekiem nokārtoja Meija, kuirš vēlreiz izcēlās ar individuālu meistarību un atdeva tādu piespēli Bukartam, kuram atlika tikai raidīt ripu vārtos. Desmit sekundes pirms otrā perioda beigām Nikolajs Kuļomins ”Metallurg” atkal izvirzīja vadībā, kad guva pirmos no saviem diviem vārtiem šajā spēlē.

”Dinamo” nespēja izmantot lielo skaitlisko vairākumu trešajā periodā, kad 43 sekundes rīdziniekiem bija divu laukuma spēlētāju pārsvars, bet turpinājumā vārtus guva tikai mājinieki, kad izcēlās Malkins, Gončars un Mozjakins izšķirot spēles likteni jau labu laiciņu pirms mača beigām. Nepilnas divas minūtes pirms spēles beigām tika zaudēti septītie vārti, kad pēc Envera Ļisina metiena no aizvārgtes ripa no ”Dinamo” spēlētāja Jučera vārtos ielidoja septīto reizi.

Pēc 32 spēlēm ”Dinamo” ir desmit uzvaras, no tām tikai septiņas pamatlaikā, kā arī 22 zaudējumi, no tiem 20 – pamatlaikā. Ar 29 punktiem komanda ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē un priekšpēdējo vietu līgā. Nākamo spēli piektdien ”Dinamo” aizvadīs pret līgas vājāko komandu Jekatrinburgas ”Avtomobilist”, bet izbraukumu noslēgs Minskā, kur svētdien tiksies ar turienes ”Dinamo”.