Malkins atgriežas ar skaistiem vārtiem un piespēli, plus VIDEO 0

Pēc vairāk nekā nedēļas izlaišanas savainojuma dēļ ierindā atgriezies NHL vienības Pitsburgas “Penguins” uzbrucējs Jevgēņijs Malkins. Uzvaru pret Tampabejas “Lightning” viņš kaldināja ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli – 4:3.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Malkins mača 46. minūtē, izmantojot pretinieku kļūdu, guva skaistus vārtus, bet pamatlaika pēdējā minūtē asistēja Džeimsa Nīla vārtu guvumā. Kopumā krievu hokejists spēlēja nepilnui 21 minūti, nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Viņš nebija spēlējis kopš 22. februāra, kad mačā pret Floridas “Panthers” pēc spēka paņēmiena sāpīgi ietriecās ar galvu apmalē un viņam tika konstatēti smadzeņi satricinājuma simptomi.

{source}><param name=”flashVars” value=”catid=35&id=212797&server=http://video.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/” /><embed name=”embed” pluginspage=”http://www.adobe.com/go/getflashplayer” src=”http://nhl.cdn.neulion.net/u/videocenter-v1/embed.swf” type=”application/x-shockwave-flash” width=”640″ height=”383″ quality=”high” allowFullScreen=”true” allowScriptAccess=”always” flashVars=”catid=35&id=212797&server=http://video.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/”></embed></object>