Mobilā versija
+5.5°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
27. novembris, 2012
Drukāt

“Malmar Sheet Metal” rūpnīcas jaunā ēka

Pēc septiņiem darba gadiem Ventspilī beļģu metālapstrādes SIA “Malmar Sheet Metal” svinīgi atklāja savu jauno ražošanas ēku Ventspils brīvostas teritorijā Ganību ielā 107. Mūsdienīgajā un videi draudzīgajā ražotnē top vairāk nekā 1000 dažādu detaļu tādiem autobūves uzņēmumiem kā “Volvo”, “Renault” un citiem. 


SIA “Malmar Sheet Metal” valdes priekšsēdētājs Dorsans de Bišjērs stāstīja, ka aizsākums šīsdienas svinīgajam notikumam meklējams 2005. gadā, kad uzņēmuma rūpnīcā Gentā radās nepieciešamība palielināt ražošanas jaudu un viņi nolēmuši to nedarīt Beļģijā. “Mūs piesaistīja Ventspils ne tikai tāpēc, ka tā ir zaļa un skaista, ka šeit dzīvo izglītoti un motivēti cilvēki, ka dažādās pilsētas iestādēs sastapām pretimnākošus cilvēkus, ka šeit bija pieejama zeme, bet pavisam noteikti tāpēc, ka šeit pastāv loģistikas infrastruktūra, prāmju satiksme uz Vāciju un Zviedriju,” atcerējās valdes priekšsēdētājs.

Atklāšanas pasākumu pagodināja un uzņēmumu sveica arī Beļģijas vēstnieks Latvijā Franks Arnauts: “Tas ir apbrīnojami, kā “Malmar” tik īsā laikā kļuvis par vienu no lielākajiem rūpniecības uzņēmumiem Ventspilī un vēl turpina augt, tādējādi veicinot pastāvīgu Ventspils un Kurzemes reģiona ekonomisko attīstību.”

Ražotnes lielākā vērtība ir augstas tehnoloģijas pulverkrāsošanas cehs, kas specializēts tieši mašīnbūves industrijai un šobrīd ir uzskatāms par modernāko Austrumeiropā.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+