×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
25. maijs, 2017
Drukāt

Mālpilī izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks (1)

Foto LETAFoto LETA

Šorīt Mālpilī izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Izsaukumu uz Vibrokas ielu Mālpilī, kur deg vienstāvu ēka, VUGD saņēma plkst. 5.11.

Ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg ēkas jumts 400m2 platībā, starpstāvu pārsegums 300m2 platībā un ēkas pirmais stāvs 300m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks lokalizēts plkst. 7.20 un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Plkst. 23.46 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Otīlijas ielu Jūrmalā, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, deg garāža. Ierodoties konstatēts, ka deg divstāvu dzīvojamā mājas bēniņi 100m2 un blakus esošā saimniecības ēka 50m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 4.03.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, koks, divi koka dobumi, meža zemsedze, trīs vieglās automašīnas, kūpinātava, malkas šķūnis, saimniecības ēka un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 45 izsaukumus – 20 uz ugunsgrēku dzēšanu, 24 uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+