×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Mālpils novadā atpūtniekam traģiski beidzas izbrauciens ar katamarānu (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Aizvadītajās brīvdienās vairākiem cilvēkiem traģiski beigusies atpūta pie ūdens, tostarp kāds vīrietis Mālpils novadā noslīcis, dodoties pa dīķi izbraucienā ar katamarānu, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Sestdien pirms plkst.21 glābēji saņēma izsaukumu uz Mālpils novadu, kur iedzīvotāji ziņoja, ka cilvēks bija devies izbraukumā pa Vites dīķi ar katamarānu, bet peldlīdzeklis vēlāk atrasts bez atpūtnieka. Pastāvēja aizdomas, ka vīrietis ir noslīcis. Ūdenslīdēji pārmeklēja ūdenstilpni, bet vīrieti neatrada un neilgi pirms pusnakts meklēšanas darbi tika pārtraukti. Svētdien turpinot meklēšanas darbus, glābēji no ūdens izcēla apmēram 46 gadus vecu noslīkušu vīrieti.

Svētdien neilgi pēc plkst.11 VUGD darbinieki devās uz Jelgavas novada Līvbērzes pagastu, kur Svētes upē bija redzams peldošs objekts. Ūdenslīdēji no upes izcēla apmēram 68 gadus vecu noslīkušu vīrieti.

LETA jau ziņoja, ka sestdien Ozolnieku pusē kāds 40 gadus vecs vīrietis noslīka Iecavas upē.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. vienkārši gan, jā Atbildēt

    Nekas Latvijā nav mainījies no tiem laikiem, kad sāka “slīkt” latviešu tautas cienītākie atmodas līderi, tā nenoskaidrotos apstākļos “noslīka” Ita Kozakeviča, Juris Podnieks un daudzi citi mazāka ranga tautfrontieši, toties tagad Latvijā ir drošībnieki, kuri nekautrējas apcietināt, sadot pa muti un salauzt kādu roku, piemēram, Trīszvaigžņu ordeņa kavalierim, Helsinki 86 grupas dibinātājam linardam Grantiņam.

  2. Tas tika lieku reizi apstiprina ALKAHOLS un ŪDENS nau savienojami. Kārtējais ļergonauts aiziet buļ.buļ ,buļ. Latvija, alkahola cienītāju pļaujas sezona .

  3. Ja sāksi slīkt, tad parasti arī noslīksi – nu reti kad būs klāt kāds betmens, kurš 1-2 minūšu laikā tevi izglābs. vēlāk jau ir par vēlu.

Draugiem Facebook Twitter Google+