×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Mālpils novada Sudas upē ieplūdis apkures mazuts (papildināta) (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto, kam nav saistības ar Rīgas ostu.

Mālpils pašvaldībā otrdien saņēma iedzīvotāju sūdzība par Sudas upes piesārņojumu posmā aiz uzņēmuma „Mālpils piensaimnieks” attīrīšanām iekārtām.

Uz notikuma vietu devās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kā arī Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā vides pārvalde. Noskaidrots, ka upē ieplūdis apkures mazuts, ziņo aģentūra LETA.

Valsts vides dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Ņikitina iepriekš izteicās, ka sākotnēji pastāvēja bažas, ka ieplūdusī viela ir nafta. Pēc smakas atgādinājusi arī piķi.

Jau rakstījām, ka arī Talsu novadā Virbupītē ieplūdis mazuts, pirmdien veicot attīrīšanas darbus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tā strādājam. Ceru, ka vainīgo atradīs un sodīs. Man ir īpašums tuvu Sudas ietekai Juglā. Gribas kādam kārtīgi sadot… Un gribas sadot ”mazo hesu ” idejas autoram, jo, atjaunojot hesu Sidgundā, tika sačakarētas 3 upes – Suda, Mergupe un L Jgla. No dzidrām, tekošām upēm pārvērtās smirdošās, tumšās, lēni tekošās dūņās ar purvotiem krastiem. Kad hess pazemina ūdens līmeni, krastos pūst upju gliemenes. Varbūt kāds var ieteikt labu juristu, kas varētu man kā palīdzēt šo upju glābšanā, ņemot vērā, ka manas domas aptaujās netika jautātas, lai gan manā īpašumā ir aptuveni 1 km upes krasta. Ja kāds jurists var un vēlas man palīdzēt glābt upes no šī bezjēdzīgā hes, kas dod labum tikai kādam vienam cilvēkam, bet ļaunumu nodara visai valstij, tad zvaniet man pa tel.29299585, Dzintra Rozīte

  2. *… A ko tad dara ,,Tukuma piens,, , kas atrodas tieši pie pašas Slocenes Tukumā? Neviens šiem nelien virsū par kaut kādiem piesārņojumiem, jo visiem ar naudu ir mutes aizbāztas.

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +7.3
Alūksne +4.7
Daugavpils +6
Saldus +6
Liepāja +5.8
Jelgava +7
Ventspils +6.0
Limbaži +5
Madona +5
Rēzekne +4
Draugiem Facebook Twitter Google+