×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
17. augusts, 2015
Drukāt

Maltā sākas tiesas process pret būvniekiem, kuru nolaidības dēļ gāja bojā strādnieks no Latvijas

Foto - Anita PirktiņaFoto - Anita Pirktiņa

Maltā sācies tiesas process pret viesnīcas īpašniekiem un būvniecības kompāniju, kuru nolaidības dēļ pirms trīs gadiem būvlaukumā bojā gāja strādnieks no Latvijas, vēsta portāls “Times of Malta”.

27 gadus vecais Maksims Artamonovs gāja bojā 2012.gada martā būvniecības darbu laikā viesnīcā “Seabank Hotel”.

Artamonovs negadījuma brīdī demontēja sastatnes pazemes autostāvvietā, kas atradās zem rekonstruējamās viesnīcas “Seabank Hotel” naktskluba. Negadījumā sabruka naktsklubs ar jumta kupola struktūru, kas bija veidota no koka, un pazemes stāvvieta, diviem stāviem pilnībā saplacinoties.

Viesnīcas vērienīgais rekonstrukcijas projekts bijis gandrīz pabeigts un kopumā izmaksājis aptuveni 20 miljonus eiro. Rekonstrukcijas darbi veikti straujā tempā, un projektā strādāja aptuveni 700 strādnieki.

Negadījuma sekas varēja būt vēl postošākas, ja ēka būtu iebrukusi dažas stundas vēlāk, jo simtiem projekta strādnieku parasti mēdza naktskluba ēkā ieturēt pusdienas.

Maltas prokuratūra izvirzījusi apsūdzības viesnīcas “Seabank Hotel” īpašniekiem un būvdarbu veicējam “B&B Holdings and Investments Ltd” par noziedzīgu nolaidību, kas izraisījusi strādnieka nāvi. Kopumā apsūdzētas astoņas personas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+