×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
14. novembris, 2014
Drukāt

Maltīte un maizes rieciens trūcīgākajiem (3)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Nabadzības vai sociālās atstumtības riskam pakļauto iedzīvotāju īpatsvars Latvijā pērn pieaudzis līdz 35,1%, liecina ES statistikas biroja “Eurostat” dati. Turklāt, pēc Labklājības ministrijas datiem, šī gada septembrī salīdzinājumā ar augustu trūcīgo skaits pieaudzis par gandrīz 2,6% jeb 1689 cilvēkiem. 2014. gada septembrī Latvijā trūcīgas personas statuss bija spēkā 65,3 tūkstošiem iedzīvotāju.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. joske ir ubags

  2. LAtvijas avīze, vai šīs kundzes foto atbilsts nabadzīgas Latvijas cilvēkam, tad es gribu ko teikt, ka es ar savu 350 eiro pensiju nevaru valkāt lepnu siltinātu ādas mēteli, jo man ir jānomaksā visi komunālie maksājumi un īpašuma nodokļi. Ja tādi ir tie kritēriji, tad es esmu pie nabagu kategorijas, kaut pensija 350 eiro. Kaut kas nav kārtībā!

    • Skaud’īgais Joske! T’ādas jakas neb’ūt nav no d’ārg’ā gala, turkl’āt bija nop’ērkamas pirms daudziem gadiem. Un kas j’āsaprot ar siltin’āts – t’ām ir ar r’āv’ējsl’ēdz’ēju ievelkama flane’ļa oder’īte. Man pa’šai ar’ī l’īdz’īga, kas pirkta pirms vair’āk nek’ā 10 gadiem! Lab’āk pasaki paldies cilv’ēkam, kur’š str’ād’ā, nesa’ņemdams algu, tikai idejas v’ārd’ā! T’ādi zelta atrad’ņi v’ēl ir da’ži m’ūzu vid’ū!

Draugiem Facebook Twitter Google+