×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
27. septembris, 2016
Drukāt

Malumedniekiem “neveiksmīga diena” Latgales mežos

Foto - Andris EglītisFoto - Andris Eglītis

Daugavpils novadā svētdien konstatēti divi nelikumīgu medību gadījumi. Vienā gadījumā nelikumīgi ticis nomedīts alnis, otrā gadījumā nelikumīgajās medībās izmantots mazkalibra ierocis, portāls “la.lv” uzzināja Valsts meža dienestā.

Svētdienas rītā Mednieku biedrības Daugavpils mednieku un makšķernieku biedrības mednieks devās individuālajās medībās, bet izrādījās, ka medību platībās jau pirms viņa parosījušies malu mednieki. Četrus cilvēkus mednieks ieraudzīja izcirtumā, kurā viņi dīrāja tikko nomedītu aļņu bulli. Mednieks nekavējoties sazinājās ar mednieku biedrības priekšsēdētāju, kurš savukārt uz notikuma vietu izsauca valsts policijas darbiniekus un virsmežniecības vecāko medību inspektoru. Pret malu medniekiem uzsākts kriminālprocess par nelikumīgām medībām un izņemts nelikumīgi glabāts šaujamierocis.

Šīs pašas svētdienas vakarā jau cits Mednieku biedrības biedrs, individuālajās medībās, gaidot medību tornī meža cūkas, ne tikai dzirdēja divus šāvienus no mazkalibra ieroča, bet viena no lodēm aizlidoja viņam garām. Nokāpis no medību torņa, mednieks uz meža celiņa ieraudzīja automašīnu, bet tuvumā neviena cilvēka nebija. Uz notikuma vietu izsauca policiju un Mednieku biedrības priekšsēdētāju. Pēc kāda laika viens no pasažieriem iznāca no meža un atzinās, ka automašīnas īpašnieks šāvis divas reizes no ieroča pa stirnu, bet it kā nav trāpījis dzīvniekam. Beidzot no meža iznāca pats auto īpašnieks, kurš savukārt apgalvoja, ka viņš nav šāvis un viņam nekāda ieroča nav. Automašīnā atrada deviņas mazkalibra ieroča patronas.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +22.2
Alūksne +19.0
Daugavpils +19
Saldus +18
Liepāja +15.1
Jelgava +20
Ventspils +19.0
Limbaži +18
Madona +20
Rēzekne +19
Draugiem Facebook Twitter Google+