Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
19. novembris, 2015
Drukāt

Mamikina EP identifikācijas kartē norādīts, ka viņš ir sieviete (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins.

No Latvijas ievēlētā Eiropas Parlamenta deputāta Andreja Mamikina (“Saskaņa”) identifikācijas kartē norādīts, ka viņš ir sieviete.

Aģentūrai BNS Mamikins pavēstīja, ka, iesniedzot pieteikumu identifikācijas kartes saņemšanai, viņš norādījis, ka ir vīrietis, taču, saņemot karti, konstatējis, ka sadaļā “dzimums” norādīts, ka viņš ir sieviete.

Eiroparlamentārietis atzina, ka “sajūta ir jocīga”, un viņš vēl neesot izlēmis, kā rīkoties tālāk.

“Varianti ir vairāki. Es varu sniegt tiesā prasību par diskrimināciju. Tāpat varu vienkārši palūgt, lai man nomaina šo karti. Taču es arī varu pretendēt uz gada sievietes titulu Eiropas Parlamentā,” klāstīja Mamikins.

Izdotā identifikācijas karte Mamikinam ir derīga līdz 2019.gada 30.jūnijam.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. sieviete, nezinu, bet bāba gan.

  2. A kas nav pareizi? Viss pareizi vien ir!

  3. Tas taču, tik skaisti!

  4. Sieviete jau nu viņš nav , bet m…. a gan ir !!!

  5. Vai tas ir jaunums?

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+