×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. februāris, 2018
Drukāt

Mamikinam sava versija: Rimšēviču nelikumīgi izsekoja amerikāņi (13)

Foto LETAFoto LETA

“Rimšēvičs no Latvijas viedokļa tika nelikumīgi izsekots. Mums šeit Rīgā ir amerikāņu sakaru centrs – viens uz trijām Baltijas valstīm. Saskaņā ar amerikāņu likumdošanu viss ir kārtībā,” Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins (Saskaņa) apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšanu un to, kādi pierādījumi varētu būt viņa mājās un darba vietā notikušo kratīšanu cēlonis.

Mamikins uzsvēra, ka amerikāņi regulāri noklausās gan Rimšēviču, gan citus politiķus. “Viņš bija noklausīts, es esmu pārliecināts. Es zinu, ka noklausās visus politiķus, žurnālistus, visus pēc kārtas – ja vajag,” atklāja Mamikins.

Lai arī Mamikins atzina, ka oficiālas informācijas viņam pagaidām neesot, viņš ir pārliecināts, ka noklausīšanās laikā iegūtie pierādījumi tiks izmantoti kriminālprocesā pret Rimšēviču. “Mana versija ir, ka pēc tam amerikāņi sniegs tiesisku palīdzību, pamatojoties uz līgumu starp ASV un Latviju. Amerikāņi palīdzēs ar tiem pierādījumiem,” uzskata Mamikins.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Tev jāaizstāv Latvijas intereses Briselē, nevis jātaisa propagandu pa Rīgu. Saņemies, Vaņka !

 2. Mans ieteikums,-nepiesārņojiet savas smadzenes ar Mamikina kunga prātojumiem,tie ir aplami un neproduktīvi.

 3. malaci AMERIKANI,vismaz tie palidz likvidet musu bardaaku.LAI DZIVO ASV!

 4. TUR NAV PAT AIZDOMAS,BET TAISNĪBA PAR 500%.PINDOSI PAT NOKLAUSĪJĀS ANGELU MERKELI. KĀPĒC amerikanciem MŪSĒJIE LIEN VIENĀ VIETĀ BEZ ZIEPĒM! VIŅU SNIEGTOS PIERĀDĪJUMUS VAJAG PUBLISKI SADEDZINĀT. A ŠTO TAM TOKOVA.

 5. No Amerikas un amerikāņiem utainajiem caureja!

 6. Vai es maldītos ja domātu, ka Mammikiņam nepatīk amerikāņi?

 7. Ja kungs būtu tik kristāla tīrs, tad šitādas ziepes nebūtu!!!!

 8. Jā, Mamikinam taisnība – amerikāņi noklausās visus. Bet viņiem to liek darīt tie mazie zaļie cilvēciņi (nejaukt ar pieklājīgajiem zaļajiem). Un vispār – A.M. ir ticis nolaupīts, bet pagaidām to vēl neatcerās. Kad pienāks laiks – atcerēsies.

 9. Kā tad Mamikins var būt tik pārliecināts, vai viņš piedalījies šai operācijā? Ticamāk gan, ka krievu noklausīta informācija un telefona zvans uz KNAB (spriežot pēc Norvik bankas lielakcionāra veida kārtot lietas) 3 stundas pēc ABLV Bank glābšanas atteikuma bija par iemeslu KNAB vairākkārtējām kratīšanām Rimšēviča darbā un mājās. Rimšēviča privātmājas aplaupīšanai var vilkt paralēles ar jau iepriekš notikušām laupīšanām, īsi pēc KNAB darbinieku paciemošanās kādās turīgu cilvēku privātmājās. Tā noteikti nav sagadīšanās.

 10. man, protams, grūti spriest, bet pieļauju, ka Mamikinam varētu būt taisnība. Bet! Es uzskatu, ka ir ļoti labi, ka Latviju tik ļoti uzmana amerikāņi un ES – vismaz ir kas dažreiz sadod mūsu bāleliņiem pa pirkstiem, kad tie galīgi zaudē mēru un sajēgu. Mamikinam, protams, gribētos, lai Amerikas un ES vietā te lielāka noteikšana būtu Krievijai. Paldies Dievam, ka tā nav (kaut gan kaut kāda slēpta ietekme – un ne tikai uz Saskaņas politiķiem un elektorātu – viņiem noteikti ir. Ja te pilnībā būtu Krievijas ietekme, tad ar korupciju te neviens necīnītos pat tik, cik LV pašlaik to dara. Tieši pretēji – te valdītu tāds pats “bezpredels”, kā Krievijā!

  • Taisnība! Bet tālu jau neesam.

  • Nav labi , ka kāds seko tiem latvijas varnešiem, bet laikam tā vajag – savādāk pārāk aizraujas ar blēdībām un arī pat zveju Kamčatkā…
   Labi ka pieskata arī ”sabiedroto” prezidentus ES , lai nedotu Mistralus un nedalītu Poliju, vajadzētu pat stingrāk.

Draugiem Facebook Twitter Google+