×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
9. novembris, 2016
Drukāt

Mamikins: ASV politiskā elite dabūjusi pa zobiem. Dusmas arī Latvijā (11)

Mamikins_LETA

Latvijas vēlētājs ir stipri sadusmots un drīz sāks sodīt valsts vadošo eliti, pārliecināts Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (“Saskaņa”).

Komentējot ASV prezidenta vēlēšanu iznākumu, Mamikins norādīja, ka “ASV politiskās sistēmas elite dabūja pa zobiem par savu augstprātību un ilgstošu sabiedrības nozīmīgas daļas interešu ignorēšanu”.

Eiroparlamentārietis atgādināja, ka pirms dažiem mēnešiem “analoģisku sitienu pa ausi dabūja politiķi Lielbritānijā referendumā par izstāšanos no Eiropas Savienības”. Viņš prognozē, ka līdzīgiem satricinājumiem jau gatavojoties arī politiskā elite Francijā šīs valsts prezidenta vēlēšanās, Itālijā saistībā ar Konstitūcijas grozījumiem un citās Eiropas valstīs.

“Cilvēki ASV balsoja nevis par Donaldu Trampu, bet Lielbritānijā – par “Brexit”, bet pret nevienlīdzīgām tiesībām un netaisnībām. Sabiedrība nesamierināsies ar to, ka pastāvošā sistēma nenodrošina stabilitāti un labklājību viņu ģimenēm, to nodrošinot tikai atsevišķiem izredzētajiem,” uzsvēra Mamikins.

Politiķis uzskata, ka tie, kas domā, ka šie brīdinājumi neskars arī Latviju, dziļi maldās.
“Tādas pat problēmas ir uzbriedušas arī Latvijā. Latvijas vēlētājs jau ir stipri sadusmots un drīz arī sāks sodīt valsts vadošo eliti,” brīdināja deputāts.

ASV otrdien notikušajās prezidenta vēlēšanās uzvarējis Republikāņu partijas kandidāts Donalds Tramps, liecina amerikāņu telekanālu aplēses. Paredzēts, ka jaunais Savienoto Valstu prezidents tiks inaugurēts janvārī, valsts galvas amatā nomainot demokrātu Baraku Obamu, kurš bijis prezidents divus termiņus kopš 2009.gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Saeimā deputāti itkā nevarot noteikt kurš skolotājs ir nelojāls.Lūdzu nelojalitātes etalons Mamikins,Ždanoka un faktiski visa SC un 270000 krievvalodīgo kuri balsoja pret Satversmi par otro valodu.Ievēlēti no Latvijas EP,bet atklāti strādā Putina labā !! NONSENS !

 2. Mamikins oreiz gan nerunā ne par pietuvināšanos vai attālinašanos no Krievijas. Taisnība viņam ir ,nekas nepaliks pa vecam tas Jūtams visā pasaulē un sevišķi arī Eiropā. Liberāļi nodod pozīcijas visā pasaulē.un tas ir labi vai slikti pie varas nāks citi spēki! Arī Latvijā nāks pārmaiņu laiks un jaunas vēsmas,no tām baidās vecā sasmakusī politiska elite un vara!

 3. Ja pēc Mamikina loģikas, tad Rīgā tā būs Saskaņas partija!

 4. Mamļukin aizej izrauj sevi šokolādniekā tu smirdīgā kremļa ķuce. Tu esi pidars un tava vieta kopā židovku ir karātavās.

 5. Taisnība jau ir – varas augstprātība un iedomība = es varu ņemt ES naudu un dzīvot Kājiņās – tu ierindas muļķi – būvē pats un vel dabū visas atļaujas; mani izsviež mo mēra krēsla par kādiem tur darījumiem un rīt zvans no citas jūrmalas un es esmu atpakaļ…un tā turpināt līdz pat bērnu slimnīcas durvīm , kur ārsti pat aklo zarnu negriež līdz nedzird čaukstoņu…
  Kad jums būs problēmas ar bērna veselību – tad jums šis varas augstprātība būs palikusi tik riebīga, ka darīsiet visu, lai mainītu.
  Jā tie ir nepadarītā darba punkti SC labā un to nevar vai negrib saprast…

 6. pamelai…tu pati saprati to murgojumu ,ko uzrakstiji liekas ka tev laiks iedzert tableti un marsch gultaa..

  • KUR tad ir tas pamelas komentārs ko tu tā kritizē? Laikam jau ir kas pastāvošai iekārtai nevēlams,ja visus viņas komentus cenzē.Tu atceries,ka tā bija PSRS laikos,drukāja tikai glavļita atļauto.

 7. Bet tādi kā tu savukārt dabūsi no Trampa pa zobiem, par nesakarīgu muldēšanu un lielā kaimiņa
  interešu bīdīšanu. Par agru esi sapriecājies, jo esi aizmirsis, ka Tramps pats pieder šai Amerikas elitei.

 8. Savā taisnība jau Mamikinam ir. Bet viņš kļūdās, ja domā ka latvijieši, jā, visi Latvijas iedzīvotāji tāpēc balsos par tuvināšanos ar Krieviju. Nu pagaidīsim kā attīstīsies notikumi.

 9. Uzvareja stiprākais-kādu laiku krievu lidmašīnas neprovacĕs NATO kuğus in lidmašīnas,tālāko laiks rādīs

 10. Varbūt, Mamikin, par agru priecājies? Kā Eiropas Parlamenta deputāts varēji izvēlēties citādu leksiku bet, tāda laikam iedzimta.

Draugiem Facebook Twitter Google+