Mobilā versija
+4.3°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Mamikins gandarīts, ka Irāna beidzot ir atvērta Rietumiem; rosina eksportēt pārtiku un attīstīt viesnīcas

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins.

Mamikins gandarīts par Irānas kodolprogrammas vienošanos; aicina Latvijas uzņēmējus izmantot sniegtās iespējas
Rīga, 14.jūl., LETA. Panāktā galīgā vienošanās par Irānas kodolprogrammu pavērs izdevīgu ceļu Latvijas uzņēmējiem, šādu viedokli sarunā ar aģentūru LETA pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins no partijas “Saskaņa”, kurš EP darbojas Ārlietu komitejā.

Vaicāts par Latvijas uzņēmēju iespējām, Mamikins sacīja, ka Irāna beidzot ir atvērta Rietumu pasaulei, kas sniedz ievērojamas iespējas Latvijai vairākās jomās, tostarp pārtikas eksportam.

“Tur ir Persijas civilizācija, taču nav viesnīcu un rietumu servisa. Mēs tur varētu būt pirmie,” uzskata Mamikins. “Tāpat tā ir iespēja Latvijas pārtikas ražotājiem, taču jādomā par tās eksporta iespējām, jo attālums ir pietiekami liels,” viņš sacīja, pieņemot, ka Latvija uz Irānu varētu sākt konservu vai piena pulvera eksportu.

Jau vēstīts, ka Irāna otrdien panākusi vienošanos ar sešām pasaules lielvarām par savas kodolprogrammas ierobežošanu apmaiņā pret sankciju atvieglošanu.

Sarunas starp Irānu un sešām pasaules lielvarām – ASV, Lielbritāniju, Franciju, Vāciju, Ķīnu un Krieviju – par Teherānas kodolprogrammu ilga vairāk nekā desmit gadus.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (9)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+