×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
18. jūlijs, 2014
Drukāt

Mamikins ir lepns par to, ka SC ir līgums ar Putina partiju “Vienotā Krievija” (25)

Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins ir lepns par to, ka viņa pārstāvētajai partijai “Saskaņas centrs” (SC) ir līgums ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina partiju “Vienotā Krievija”.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” viņš uzsvēra, ka SC negrasās atteikties no šī līguma. Brīdī, kad SC būšot valdībā, tas palīdzēšot Latvijas valdībai veidot attiecības ar Krieviju.

Politiķis uzsvēra, ka Latvijai attiecības ar Krieviju ir jāveido, jo mēs esam kaimiņvalstis un nevaram bezgalīgi karot.

Mamikins arī uzskata, ka Latvijai nav jāliedz Krievijas kanāliem raidīt mūsu valsts teritorijā. “Kamēr skatītāji vēlas skatīties Krievijas kanālus, tās ir skatītāju svētas tiesības,” teica politiķis.

Viņaprāt, televīzijas kanāls un tā signāls nerada drošības apdraudējumu valstij. Viņš arī skaidroja, ka Latgalē, pierobežā, cilvēki vairāk skatās Baltkrievijas, nevis Krievijas kanālus, un vietām labāk zina, kas ir Baltkrievijas prezidents un kādi ir šīs valsts sasniegumi lauksaimniecībā.

Par to galvenā atbildība gulstoties uz Latvijas politiķu pleciem, jo politiķi visu kaut ko dara Rīgā, slēdz starptautiskus līgumus un diskutē par preambulām. Bet kad Dagdā cilvēks pajautā, kas tiek darīts viņa labā, tad neesot ko atbildēt.

Pievienot komentāru

Komentāri (25)

 1. Paldies Dievam, ka neesmu piedzimis par padomju salašņu.

 2. Vienīgais ,ko gribas,šõ lasot teikt-stulbais krievs! Žēl,ka tāda nulle pārstāv Eiropas valsti Latviju Briselē.Varēja Krimā reportēt

 3. Vai jūs ziniet kāpēc šitis prakvasts smaida?

  Viņš dabūja no viena holndiešu līķa – PULKSTENI.

  Vot tebe – golandskijie časy.

 4. Kā tur bija? No Malesijas lidmašīnas izbirušajiem līķiem maskaļi aplasijuši pulksteņus. Cik interesanti.

  DAVAI ČASY.

 5. No kurienes tā nelabā smaka LA parādās.
  Vai nav no Maskavas?

 6. Nu ko? Kas jauns?
  Sitiet maskaļus. Kamēr vbisi būs vēstures mēslainē.

 7. Līgums ar Sātanu! Lai mamīķins daudz nesprēgā, kremlim ir beigas un arī viņa līgums karāsies uz atejas nagliņas!

 8. Krievija – ļaunuma impērija. Tā to dēvēja agrāk ASV prezidenti, tā to šodien dēvē krievu disidenti.
  Kad to sapratīs mūsu vientieši, kas ir ar mieru par tramvaja biļeti pārdoties šai Putina satelītprtijai??

 9. Mamikinu nav ko vainot, viņš “atstrādā”, tāpat kā visi Krievijas žurnālisti, kuri pat nekautrējās apgalvot, ka notriektajā lidmašīnā vesti vairākas dienas veci līķi. Pārmetumi vairāk būtu jāizsaka Repšem, “radošajai inteliģencei” un Latvijas pilsoņiem, kuri nepiedalijās EP vēlēšanās, tādējādi ļaujot “caur adatas aci ” izsprukt Ždanokai, Grigulei un Mamikinam, kuri vēlēšanās “izspieda” maksimumu iespējamo balsu.

  • Kāds te sakars ar tiem, kas nepiedalijās vēlēšanās? Palasi vēlēšanu likumu! Pārdala tikai balsis, kas nodotas par partijām , kuras saņēma mazāk par 5% balsu! Pēdējo teikumu izlasi vismaz 10 reizes un sāc domāt ar to vietu, uz kuras cepuri nēsā! Nebalsojušo balsis neietekmē balsu sadali, jo šo balsu vienkārši nav.

 10. Optimistiskais stulbenis Mamikins “ar Latviju sirdī” un kalašņikovu azotē”. Latvieti neesi lētticīgs. Domā!!

 11. vienotā krievija ir teroristu grupējums, krievijas ekspansijas izvēršanai pasaulē.

 12. Pu†leru vajag močīt sortierī, ne būt lepnam par par†ijas “Sovaku cen†rs” līgumu ar viņa par†iju “Vieno†ā Krievija”.

 13. krievu fašists

 14. Mūsu eirodeputātu vidū Atbildēt

  parādījusies “otra ždanoka”! Ar vienu Latvijai par maz! Par šo deputātu nobalsoja krievu masu mēdiju nozombētie Latvijas krievi! Kad beidzot parādīsies viens, tikai kaut vai viens “viens normāls krievs”, kas cīnītos par Latvijas valsts pamatnācijas pasludinātām vērtībām, par pasaules vērtībām, kas nostātos demokrātisko un civilizēto valstu pozīcijās, nevis izpildītu krievu apmaksātās nozombēto vajadzības? Tāds iespaids, ka šie deputāti ir morālas prostitūtas! Nav jau tik stulbi, tikai naudu pelna ar pasūtījumiem, kas tiek labi apmaksāti…Nožēlojami, ka jauns vīrietis pārņem vecas komunistes teroristu atbalsta staheti…

  • Problēma rodas no tā, ka Latvijā pastāv aparteīds izglītības sistēmā. Krieviski runājošo Latvijas iedzīvotāju bērni nesaņem valstisku izglītību, bet Krievijas propagandu.

 15. Ko nu runāt par Mamikinu, ja ar Putinu draudzējas un bučojas senjors Berluskoni, mesjē Hollands un frau Ribbentropa (kā Angeli tagd sauc Ukrainā un Vācijā)?

 16. Tātad SC un tā rupors Mamikins atklāti atbalsta Putina partiju un tās politiku, kā arī mēģina iestāstīt, ka
  propaganda un meli Krievijas TV nav nekas slikts. Tā ir bīstama demagoģija no viņa puses, jo viņš
  atbalsta Kremļa propagandu Latvijā, lai noskaņotu sabiedrisko domu Krievijai vēlamā virzienā. Bet šī cīņa
  par cilvēku prātiem ir galvenais, lai radītu jukas arī Latvijā. To pierāda notikumi Ukrainā. Uzskatāms piemērs, kā demokrātija tiek izmantota agresīviem mērķiem.

 17. Šeit jau ir redzama saskanīga 5 kolonas uzvedība vēlēšanu laikā. Okupācijas Idiotisms un stulbums abstulbinās cilvēkus

 18. Vai tad kāds Latvijā cerēja uz ko citu? Jauki ka Putins palīdz graut Tavu radinieku dzimteni. Prtiecājies un bučo roku.

 19. Viņš ir lepns,ka viņam arī ir sakars ar fašistu partiju.

 20. Es arī esmu lepns, ka nekad vēlēšanās nebalsošu par Saskaņas centru, Saskaņu vai nu kā tos saskaņotos, ar Kremli unisonā dziedošos sauc! Tāpēc, ka esmu latvietis.

 21. ka Mamikinu EP var ievēlēt tikai Latvijas vēlētāji,nevis Krievijas putinieši,tāpēc nav saprotams-kāpēc mums viņš uz turieni bija jāsūta?Vai tad nebija tādu ,kas strādātu Latvijas nevis Krievijas interesēs?Manuprāt Eiropā pilnīgi pietiek jau ar vienu pašu Ždanoku no Latvijas.

Draugiem Facebook Twitter Google+