×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
15. februāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Mamikins Krievijas televīzijas raidījumā aicina Žirinovski izmazgāt muti (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins (S) Krievijas televīzijas kanāla “Rossija – 1” raidījumā “Svētdienas vakars ar Vladimiru Solovjovu” aicinājis Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas līderi Vladimiru Žirinovski izmazgāt muti, tādējādi reaģējot uz Žirinovska izteikumu, ka Baltijas valstis atrodas uz Krievijas zemes.

“Baltijas valstis, jūs neizlemsiet to, ar ko būsiet. Mēs izlemsim to, ar ko jūs būsiet,” teica Žirinovskis, norādot, ka Baltijas valstis atrodas uz Krievijas zemes. “Vai Narva ir igauņu pilsēta? Un kā sauc jūsu Daugavpili? Borisogļebska! Ko sēžat uz svešām zemēm?” viņš turpināja.

Mamikins mēģināja Žirinovski pārkliegt, aicinot izmazgāt muti pēc tādiem izteikumiem. “Izmazgājiet muti ar hloru pēc šādiem vārdiem. Kā jums nav kauna?” teica Mamikins. Kad politiķis pieminēja Latvijas valdību, Žirinovskis nekavējās skaļi paust, ka Latvijas valdība viņu neinteresē. “Man nospļauties par Latvijas valdību. Man tāda neeksistē. Ir noziedznieki, sarkanie strēlnieki…,” sparīgi žestikulējot, auroja Žirinovskis.

Mamikins turpināja norādīt, ka Žirinovskim vajadzētu kaunēties par saviem izteikumiem.
Raidījuma tēma bija Minhenes drošības konference un tās galvenie sarunu temati – teroristu grupējuma “Islāma valsts” radītie draudi, kiberdrošība un imigrācijas krīze.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Visu pārraidi neskatījos,bet redzēju tieši to epizodi,kur tas Krievijas domes dauns/ atvainojos!/ gānījās par Latviju un Igauniju un Mamikins pateica/ viņam gan nedeva vārdu/ ,lai Žiriks iznazgā muti ar hloru.Tomēr cik drausmīga starpība ar Taņku Ždanoku.

  2. Žiriks ir labs šovmenis… klauns savam teātrim.
    Latvieši uz tādiem neteaģē, mums viņu arī daudz!

Draugiem Facebook Twitter Google+