×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
3. maijs, 2015
Drukāt

Mamikins: Latvija savas prezidentūras laikā ir pieļāvusi vairākas kļūdas (13)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins.

Latvija savas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē laikā ir pieļāvusi vairākas kļūdas darbā ar Austrumu partnerības valstīm, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (S).

Viņš gan norādīja, ka šajā jautājumā nevēlas vainot Latvijas diplomātus, jo viņi strādājuši visu savu laiku, guļot tikai divas stundas diennaktī, un to varot teikt gan par Latvijas pārstāvniecības ES vadītāju Ilzi Juhansoni, gan vairākiem vēstniekiem Gruzijā un Baltkrievijā, kā arī citās valstīs.

“Taču nez kādēļ mēs pašlaik koncentrējamies uz vārdu apmaiņu par Ukrainas gadījumu. Mēs neesam ķērušies pie konkrētiem darbiem, kas saitīti ar Baltkrieviju, Azerbaidžānu vai pat Gruziju. Mēs neesam izdarījuši visu, lai Gruzija arī iegūtu bezvīzu režīmu. Gruzija vienmēr ir likusi ļoti lielas cerības uz ES, bet ne vienmēr mēs tās varam attaisnot,” uzskata deputāts.

“Kas attiecas uz Baltkrieviju, tur ir vieta praktiskam darbam, taču mēs visu nespējam īstenot,” aģentūrai LETA sacīja Mamikins, paužot uzskatu, ka daļa no atbildības būtu jāuzņemas tieši Latvijas prezidentūrai.

“Mēs tiešām neesam izdarījuši visu. Mēs esam pieļāvuši vairākas kļūdas. Es gan negribu nosaukt vienu vainīgo, nosaukt konkrētus vārdus, taču manā skatījumā būtu labāk, ja ārlietu ministrs vairāk koncentrētos nevis uz savām seksuālās orientācijas atklāsmēm, bet gan praktiskiem darbiem un pasākumiem,” sacīja deputāts, piebilstot, ka vairākās no Austrumu partnerības valstīm Latvijai un tās uzņēmējiem pavērtos plašas iespējas, taču tās netiek pienācīgi izmantotas.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. nu skaidrs, ka ir kļūdas! Jāstrādā tālāk! Nevajag te komentāros gānīties, melots tas nav. Tikai jāprasa, lai eirodeputāti strādā labi, labāk, daudz un vairāk – Latvijas labā! Jāstrādā pašiem, jāprasa darbs no ierēdņiem un valdības. Un viss. Runāt konstruktīvi un nelamāties ne latviski, ne krieviski.

 2. Šitais krievu perversās propogadas kājslauķis!Dzirdēju,ka aizbraucis uz Briseli ne tikai nogānīt Latviju ,bet arī tapēc,ka pārdzīvo agro klimaksu lai to sievai slēptu.ES esot labāki dakteri,cer uz rietumu palīdzību.

 3. Mamykins Latvijas prezidentūras laikā nav pieļāvis nu, nevienu kļūdu ! Urā tovarišči !

 4. Maz zinām par prezidentūru. Maz. Zinām satiksmes ierobežojumus, vizītes, bet padarītais? Vai sanāksme vai konference ir kas padarīts, vai nē?
  Mamikinam taisnība, jo vismaz no valsts iekšpuses ĀM izskatās vāja un šķību kaklu, vislaik uz Briseli blenžam. Ja ir savādāk, būtu vērtīgi sniegt regulāru informāciju. Un saprotamu.

 5. es nevaru izprast mūsu masu mediju “politiku”. Kad ES vadītāji uzteic Latvijas prezidentūru, tad visos portālos valda kapa klusums. Bet, atliek tikai kādam nelabvēlim “uzmīst”, kad tas tiek trallināts ilgi un dikti. Vai tā butu apzināta Latvijas tēla ķēpāšana?

 6. Ak, kāds eksperts atradies. Lai sēd vien Briselē, ne par velti jau miesās tā pamatīgi apvēlies.

 7. Spriežot pēc virsraksta, es patiešam domājis, ka ir pieļautas kādas smagas kļūdas, bet muļķības vien izlasiju. Droši vien Mamikins lielāko laika posmu pavadījis zem deputātu gultām, ka tik smalki zina, cik tie gulējuši. Nākošreiz pateiks ar ko.

 8. Vairak interese arlietu ministra seksuala orientacija neka vina politika un ir tik prasts, ka grib ar to orientacijas lietu pats speleties…. nespedams specifiski pieminet kaut ko citu. Ists saskaniesu putinists.

 9. Rašista spriedelēšana.

 10. Mamikins nezina, ka nevar kost rokaa, kas pashu baro 🙂 Latvijas valsts parstavis vinjsh ir un Latvijas valsts inetereses vajadzeetu aizstaaveet, bet ….

 11. Daba ir pieļāvusi lielāko kļūdu ļāvusi ieņemt Andreja sēklu,nevis veikt abortu.Tādi kā Mamikins,Ņevzorovs,Kiseļovs,Lembergs utt.ir lielākais lāsts pasaules kārtībai un morālei.Kurš nu runātu,tikai ne šis “taisnības”paudējs – nelietis.Kā pēc viņa un Ždanokas ilgojas Putina butirka vai Magadana.

 12. Glumeklis Mamikiņš ir ļoti viltīgs. Krievu imperiālisti lieto dažādus ceļus uz to pašu mērķi.

Draugiem Facebook Twitter Google+