×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
19. jūlijs, 2015
Drukāt

Mamikins meklē palīgu ar ivrita un arābu valodas zināšanām (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (S) ar Nodarbinātības valsts aģentūras starpniecību meklē palīgu, kuram ir teicamas ivrita un arābu valodas zināšanas.

Deputāts savā sludinājumā norādījis, ka meklē kandidātu ar profesionālu marketologa un sabiedrisko attiecību jomas izglītību. Turklāt kandidātam jābūt teicamām ivrita, arī vēlams idiša, angļu, latviešu un arābu valodas zināšanām, ar iespējām vairākkārtējai iebraukšanai vienlaicīgi Izraēlā, Palestīnas autonomijā, Ēģiptē, Sīrijā, Irānā, Lībijā un citās Tuvo Austrumu valstīs. Tāpat no potenciālajiem kandidātiem tiek prasīta ofisa administratīvās darbības pieredze vismaz trīs gadu garumā.

Kā iespējamo bruto atalgojumu Mamikins norādījis no 1200 eiro līdz 2000 eiro par darba līgumu uz nenoteiktu laiku.

Vaicāts par palīga nepieciešamības iemesliem, Mamikins sarunā ar aģentūru LETA skaidroja, ka viņš kā EP deputāts, kurš kā loceklis darbojas Ārlietu komitejā, vēlas “izvērst savu darbību jau minētajās valstīs”. Lai pilnvērtīgi spētu pildīt savus pienākumus, deputātam nepieciešams asistents ar ļoti labām valodu zināšanām.

Šī gan esot otrā reize, kad deputāts ar šāda veida sludinājuma starpniecību meklējot sev palīgu ar idiša un arābu valodas zināšanām. “Te ir ļoti liela birokrātija, divas stundas nācās nostāvēt rindā, bet rezultāta praktiski nekāda,” skaidroja Mamikins. “Ir cilvēki, kuri ļoti vēlas attiecīgo amatu, bet viņiem nav vēlamo valodu zināšanu.”

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. organizators? kadirova palīgs?

  2. Ja buutu normaala valdiiba, tad, taadu Mamikinu sen buutu atsaukusi,par to, ka, vinsh ieveeleets no Latvijas, un taa, valsti nozaakaa, nomelno visaados veidos.Kauns par taadu deputatu!

  3. Arhips Jevlampjevičs Poskudņikovs Atbildēt

    Biedri Mamīkin, cilvēku ar šādām zināšanām Jūs visvieglāk atradīsit Izraēlā.

  4. LA ar reklāmu palīdz meklēt palīgu, cik noprotu.Imants Kalniņš ir piemērota kandidatūra, abiem ar Mamikinu viens darba devējs – jaukais smaidīgais onkulītis no kaimiņzemes.

  5. Mamikin, tev derēs Inkēns, arābs , čekists ( attaisnots). Ar žīdiem neielaidies, tiksi norakts!

Draugiem Facebook Twitter Google+