×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.9°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
19. marts, 2017
Drukāt

Mamikins: Neredzu nekādu jēgu NATO pastāvēšanai (42)

Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (S) neredz nekādu jēgu NATO pastāvēšanai.

“Politiski tā ir ļoti interesanta organizācija, taču šis mehānisms vienkārši nestrādā. Tas nenes rezultātus. Arī militārā ziņā NATO nav spējusi atrisināt nevienu krīzi,” intervijā aģentūrai LETA paziņoja Mamikins, “NATO nepalīdzēja Irākai un tās tautai. NATO nepalīdzēja Afganistānai, NATO tā arī neko nespēja izdarīt Centrālāfrikas Republikā, Lībijā un tagad arī Sīrijā. Neteikšu, ka NATO jāslēdz jau rīt, taču tai ir nepieciešamas nopietnas reformas.”

Pēc politiķa domām, arī sabiedroto spēku sūtīšana uz Baltijas valstīm esot apšaubāma: “Mēs mēģinām pa lēto atrisināt iespējamo militāro karu starp Krieviju un Latviju, starp Krieviju un NATO. Bet es nevēlos dzīvot kara apstākļos, līdz ar to vēlos attīstīt diplomātiju, lai nebūtu kara.”

Pievienot komentāru

Komentāri (42)

 1. Diez vai NATO to ņems vērā,Mamikin!

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo – bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis.”

  Un, arī: “Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku.”

  =======

  Mediju ziņa (2015. gads): “ASV bruņotie spēki, kas ir izvietoti Austrumeiropas sabiedroto valstu teritorijās (tajā skaitā – arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā jeb Baltijas valstīs, kas gluži pamatoti tiek dēvētas un arī uzskatītas par NATO militārā bloka kontrolētās globālās teritorijas austrumu virziena “buferzonu”), ir gatavi dot prettriecienu Krievijas iespējamajai agresijai, negaidot NATO kolektīvās drošības procedūras iedarbināšanu, kas ir noteikta “Ziemeļatlantijas līguma” 5.pantā”, esot publiski “nācis klajā ar paziņojumu ASV vēstnieks NATO militārajā aliansē Daglass Lūts”. “Īpaši svarīgi ir tas, ka ASV Bruņoto spēku vienības, ieskaitot sauszemes, gaisa un jūras spēku vienības, jau ir izvietotas NATO Austrumeiropas sabiedroto teritorijā”, esot “norādījis šis “amerikas savienoto valstu” (ASV) valdības ārlietu resora augsta ranga ierēdnis”. «Mēs, ASV pārstāvniecība NATO un “amerikas savienoto valstu” (ASV) valdība, saprotam, ka lai tiktu piemērots 5.pants, ir jāgaida visu 28 sabiedroto akcepts. 5.pants nozīmē – lai katra NATO militārā bloka dalībvalsts sniegtu atbildi, bet – ASV ir pienākums reaģēt arī uz divpusējo principu pamata, neraugoties uz to, kas notiek Ziemeļatlantijas militārā bloka (NATO) padomē», esot “paudis ASV pārstāvis NATO blokā”. “Šāds politisks lēmums jau ir pieņemts un mūsu (ASV) spēki ir uz mūsu (ASV) interešu telpas austrumu robežām un paliks tur, kā sacīja prezidents Obama, tik ilgi, cik tas mums (ASV) būs nepieciešams”, esot “uzsvērti apgalvojis un atgādinājis šis ASV valdības augsta ranga pārstāvis”…
  ——-
  Mediju ziņa (2015. gads): “Valdības locekļi aiz slēgtām durvīm nolēma, ka tiks lūgta pastāvīga NATO militāro spēku klātbūtne Latvijā”, žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma ( “V-“jenotība” ). «Mēs izvērtējām, kā tiek pildīti NATO “Velsas samita” lēmumi, un tie tiek pildīti saskaņā ar plānu – valdības ministri izskatīja šīs valsts pašreizējā “aizsardzības ministra” R. Vējoņa ( ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” ) politiski atbildīgi vadītās “aizsardzības ministrijas” (AM) atbildīgo pārstāvju sagatavoto informatīvo ziņojumu par Latvijas dalību tā dēvētajā “ziemeļatlantijas līguma organizācijā” (NATO) pagājušajā gadā (2014.) un mēs piekritām, ka Latvija grib pastāvīgo NATO militāro spēku klātbūtni Latvijā un Baltijas valstīs», klāstīja premjere Straujuma. “Uz jautājumu, vai Latvija nosūtīs oficiālu lūgumu NATO militārā bloka vadības locekļiem, šī valdības vadītāja (Straujuma) atbildēja, ka šādu vēstuli iesniegs Latvijas “nacionālo bruņoto spēku” (NBS) komandieris kopā ar abu pārējo Baltijas valstu pārstāvjiem”…
  ——-
  MZ hroniskā ikdiena (2014. – 2017. gads): Šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “valstī” agonējošās LUMPEŅU “titulnācijas” totālas degradācijas un neatgriezeniskas pašiznīcināšanās marasms turpinās, VĒL JOPROJĀM. Tajā skaitā un īpaši jau derdzīgi – arī “reflektējoties” šīs pašreizējās SILES “valsts” varas SISTĒMAI verdziski pakalpīgajos un bezcerīgi truli “lojālparEJotiski orientētajos”, proāmurikāniskas deRmolibersatu militārhistēriskās propagandas zombējumu ikdienišķi masīvi tiražējošajos masmēdekļos…
  ——-
  .
  “Maitas putni KARU ķērca…”
  ( “latv(ĀN)ijas” SILES “valsts” versija 1.0.K )
  ( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Maitas putni karu ķērca” ~
  SILES rukšķu varza brēca:
  “Jeņķu “bosi” karot taisās,
  Mums pa “shēmu” jāpamaisās!”
  .
  “Maitas putni karu sauca” ~
  SILES rukšķi ‘gaisu jauca’:
  “Jevro “šefi” karot grasās,
  Mums – kaut “buferzōna” prasās!”
  .
  “Maitas putni karu alka” ~
  MUĻĶU zemes “politsvalkā”,
  SILES rukšķi nezin mēra,
  Kviekt pēc asinīm un sēra:
  .
  “NOZOMBĒSIM “glupos baurus”,
  Masmēdekļos MELU aurus,
  Tiražējot, biezā slānī ~
  Lai šie “austrumkraju” gānī:
  Rusofobiem lai caur zobim,
  Ķērciens sprūk (dēļ ‘fiškas robiem’) ~
  “Krievi nāk!!!” un “Karu gaidām!!!”
  (Ar ko “glupo pūli” baidām).
  Rasistiem lai rīkles skaļas:
  “Netrūks “lielgabalu gaļas”,
  “rietumalianses blokam” ~
  Karosim, kaut plikām …(rokām)!!!”
  .
  Naciķi lai “palaiž žaunas”:
  “Štrunts, ka pastalas nav jaunas,
  “Humpalvešas” – jeņķu stilā,
  “Kamuflāžas” tonī (zilā),
  “Pancervāģi” – andelēti,
  Britu “šrotā” (NE jau lēti!),
  Duļibāni – stobriem līkiem
  (Bliezt ap stūri brāķa “rīkiem”),
  “Karakungi” – treknām miesām,
  “Karakalpi” – formām liesām ~
  Galvenais, lai slaktiņš sākas:
  Izkaus latv(ĀŅ)us, kā nākas!!!…”
  .
  “sabiedrotie” kūda “lempjus,
  Audzēt bruņošanās tempus” ~
  Šie (no “āmurikas” krastiem?!),
  Suflē “euroliberastiem”,
  Ko un kā lai “bauri” dara,
  Kas pa skaļo ķērc pēc kara:
  “Piķi šķiest “pēc pilnas fāzes” ~
  “aliansei” – uzbliezt “bāzes”,
  Lūžņus – dārgi pārdot lūgties,
  Masmēdekļiem – ‘fiškā jūgties’:
  “okupantus” – saukt un gaidīt!
  Latv(ĀŅ)us – ar slāviem baidīt!!!…”
  .
  Kamēr ķērktais karš nav jūtams,
  “Mesidžu” priekš lohiem sūta,
  MUĻĶU zemes SILES balsti:
  “”Hibrīdkarš” JAU grauj šo “valsti”!!!
  “Frontes līnija” iet cauri,
  MUĻĶU zemei, “glupie buari”!!!
  (Tā JUMS masmēdekļi ‘borē’,
  Ko MĒS “turam īsā šņorē”…)
  ATKAL “Krievi nāk!!!”, ak šausmas!…”
  (Kaut – NAV ķērcējiem ne jausmas,
  Kas tas “hibrīdkarš” tāds skaitās ~
  Galvenais = ķērkt: “Lācis aitās!!!”…)

  “Maitas putni karu ķērca,
  Knābjus asinsplūdos mērca,
  Miesas plosot, mošķu barā,
  Aptrakuši, bezsakarā…”
  .
  SILES maitas kviec pēc kara ~
  Rukšķiem šļūk no zobiem vara,
  MUĻĶU zemes SILES “valstī”?
  (Diez, cik LUMPEŅU šos balstīs?…)

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 3. ES NEREDZU NEKADS JEGAS NO MAMIKINA ATRASANAS ES PARLAMENTA .

 4. duraļej, tava sajēga nevienam nav vajadzīga

 5. Bet ,Andrej,ja nebūs NATO,kas tad apturēs Krievijas apetīti pēc jauniem iekarojumiem?Tev taču jāsaprot,ka tā nevar būt ne Islande,ne Slovākija ,ne Malta.

 6. Tiko bija petijums ,kuru protoms Latvija nokluse . Kremlis ir nolemis ar savas milzigas agenturas palidzibu ,mainit politisko situaciju ar velesanu palidzibu Latvija , Bulgarija ,Slovakija , Ungarija . NATO to zina .

 7. Bet, Andrej,ja nebūs NATO,kas tad apturēs Krievijas apetīti pēc jauniem iekarojumiem? Tu taču saproti,ka tā nevar būt Islande,Slovākija vai Malta.

 8. gan jau ieraudziis ari NATO jeegu… Varbuut vainiiga tuvredziiba….

 9. agri vai velu vina izjuks un paldies dievam

 10. grafiķis>grafists Atbildēt

  Lai tev,grafist,recidīvisti-revizionisti nevarētu niku nozagt,pievieno katrreiz arī savu krāsaino foto! Tikai bez budjonovkas un saulesbrillēm!

  • Да я бы с радостью, только вот технической возможности такой здесь нет. Будёновки у меня правда нет, а вот пилотка и очки солнечные, есть.

 11. Ko viņš mums te sūdzas?! Atbildēt

  Lai taču raksta oficiālu iesniegumu! Un foto lai pievieno tikai 3×4 cm.izmēra!

 12. Tā uzskata Asads?

 13. Pasliktinājusies redze!

 14. Vai ” zalie”, kuri sobrid sastada ES un NATO Valsts Latvijas valdibu, atbalsta kremla cekistu politiku?
  Ta ka lidz sim neviens no kremla cekistiem Latvija nav arestets par censanos iznicinat Latvijas Valsts Neatkaribu,tad ir pamats domat,ka zalie atbalsta Latvijas Valsts un latviesu tautas ienaidniekus.

 15. mamikin,bet kas tu tads esi ,laispriestu par lietam,kas tavam pratinam nepiedien

 16. Atkritums. Algots bēglis no padomju varas laikiem.

 17. Ko darīs NATO ja Rīgā,Jūrmalā,Latgalē,Liepājā vai Daugavpilī katrā atsevišķi vai visas kopā nodibinās un pasludinās tautas republikas? Jaunajās republikās īpašumu ekspropriācijas nebūs,jo mūžam dzīvās Ļeņina idejas beigušas eksistēt,kampējs,hūte,buldozers saglabās savu mantību,kas bijis bomzis tāds arī paliks, tikai ierēdniecībai ,kas laicīgi neapmetīs kažoku un nepratīs tekoši komunicēt valodā kurā runā visa progresīvā cilvēce gaidāmas problēmas.Tālāk referendums ,,miera uzturētāju klātbūtnē,, un tauta skandēs NATO go home.

 18. Cik ilgi vel barosim sos mamkinus?

 19. galīgs idiņš-ja ne nato tad putlera karaspēks ko.

 20. Tiesam nesaprotu, kada jega no NATO, ja nespej pat apturet noplukusu urlistanu, kas terorize visu pasauli…?

  • Vai tad nespēj? Ja Latvija nebūtu NATO -krievijas bandīti izlaupītu te visu, lidz pēdējam podam un aizvestu prom. Tā kā DNR un Lugandonā un Mamikina tipa purni plātītos pa visām malām. Dabīgi, ka viņam NATO traucē. Negrib dzīvot tādā valstī?, – ka pie mums medz teikt “čemodan vokzal”

   • Ну уж нет. Вы сами всё разворовали, и прекрасно продолжаете это делать до сих пор. Так что, можете теперь сами убираться куда хотите, вместе со своей натой.

 21. letiņš, vnk letiņš Atbildēt

  Par NATO nemāku spriest, jo neesmu tik informēts kā augšminētais, taču domāju, ka nav ne mazākās jēgas tērēt mūsu nodokļu naudu, uzturot šo liekēdi un Kremļa stabuli. Un man ir kauns, ka šādi Asada privātčomi rāda Latvijas ģīmi pasaulei.

 22. Neredzu nekādu jēgu no krievijas pastāvēšanas… agresīvu,nekaunīgu zaglēnu patversme !

  • Именно в существовании такого вонючего хорька, как ты, действительно нет никакого смысла! Ты вор! Вор рецидивист, преступник со стажем, твоё место в тюрьме. Прекрати воровать чужие ники, сука!

 23. LIELISKI / ABSOLUT GODIGI PASAKA VISU TO KO LATVIJAS SVESU VARU KALPI POLITIKI NOKLUSE ar cenzuru masu medijos///

 24. Atklāšu noslēpumu – arī es neredzu jēgu tāda Mamikina un viņa līdzīgo eksistencei Eiropas kontinentā. Lūdzu, Sibīrijā, Tālie Austrumi un Antarktīda ilgojas pēc Tevis!

 25. Pilnigi pareizi Mamikin sis NATO ir nekam nederigs ta saucamais demokratijas slepkavu bars ,tadel jalikvide sis slepkavu un naudas izskerdetaji .

 26. Soņa ukrainvalodīgā Atbildēt

  Šāds teiciens varbūt ir apliecinājums šī cilvēka gara nabadzībai!? Nu nevarēja viņš to izdomāts pats, ka NATO nav vajadzīgs, jo tam netic pats runas atdarinātājs, ka nav vajadzīgs.

  Viņš ļoti labi saprot, ka ja Ukraina būtu NATO vlasts, nekad tās daļ, Krimu arī, Krievija nebūtu okupējusi.

  Tādēl šādu sludinājumu Putina biedrs MAMIKINs pats nebūtu spējīgs izdom’\at un ja sadomātos tā, to turētu zem mēles. To, gan jau paprasīja Putins pasludināt/ Putinam “draugi”vajadzīgi, kas kurina naidu pret manu Ukrainu un Latviju ar šādiem izteikumiem.Uzskatu, ja domāju par Ukrainu, šāds Mamikina izteikums ir naidīgs Latvijas pastāvēšanai.

  Vai patiesi ar Mamikina veselību ir viss kārtībā?!

  • Соня, быть наивной дурочкой девушке позволительно, но не до такой же степени. Хоть чему то вас должны же были в школе научить. Украина никогда (!) не сможет стать частью НАТО, никогда. И в самом НАТО это прекрасно понимают, может быть им и хочется, но больно уж страшновато.
   И у Мамыкина с душевным здоровьем, судя по вашему поведению, всё гораздо лучше, чем у вас.

 27. Когда Варшавский блок прекратил своё существование, у военного блока НАТО не стало явного военного противника. И смысла в существовании такого блока не стало. Мамыкин абсолютно прав. Но НАТО чрезвычайно выгодно американскому и не только ВПК, и поэтому его не распустили, а наоборот, активно начали поиски нового «врага», чтобы оправдать своё существование. Сейчас в качестве образа такого врага, активно используют образ России, делают из неё «империю зла». Но такой подход имеет и негативную сторону. Россия это не та страна, с которой можно говорить с позиции силы. Россия – это страна, от которой можно и по зубам получить!

  • Ar veselību šim piektās kolonas pajoliņam vislabākā kārtībā, viņš ar nepacietību gaida putina plānu realizāciju Baltijas valstīs,lai varētu skraidīt ar kalašņikovu rokās, braukt uz donbasu karot bailes.

   • На мой взгляд, больше всего об этом мечтаете именно вы, просто спите и видите. Вам это нужно, чтобы было на кого списать все ваши неудачи, ошибки и просто воровство. Так просто, удрать в очередной раз с награбленным народным достоянием, и уже от туда, из безопасной тримды кричать, вот он, новый оккупант, он во всём виноват! Да только фиг вам, больше такого подарка не будет.

  • Ko tu murgo?Ah tad tava Rosija esot stipra un neļaus ar sevi murlikac s poziciji sili? Nu ko tu .. te? Po zubam tava rosija dabūja ir Afganistanā,ir Čečenijā ,ir Angolā,Sīrijā ,Gruzijā,Ukrainā utt.Pilna Raseja ar taviem nācijas brataniem,pat bez famīlijām uz krustiem.Simtiem tūkstoši dabūjuši po zubam itkā Krievijā miera laikā.Viss tas ātomarsenāls sarūsējis.Pienāks diena,kad pati Raseja sevi uzspridzinās. Gaidi un nemurkšķi.

   • Ух ты, как вы раздухорились. Какие вы смелые и храбрые, однако. Прямо «храбрый портняжка». А что же тогда вы так громко вопите о российской угрозе, а?! Прямо таки молете бога о новой оккупации?! На вещи надо всё-таки смотреть трезво. Не надо свои «смелые» фантазии, вопринимать за истину в последней инстанции. День, о котором вы так мечтаете в своём русофобском бреду, не настанет никогда! Россиия вечна!

    • Vecais,vistrakāk jau ir un bīstamāk,ja granātu iedod no koka nokāpušam mērkaķim ar lielšovinista novirzi smadzenēs.Tāda vienmēr bijusi krievija un būs .Rosija – dorogi i duraki.

     • Оглянитесь вокруг, любезный. Вы увидите своих собственных обезъян из сейма и свои собственные дороги. Прежде чем тыкать пальцем в других, всегда полезно и на себя посмотреть сначала.

 28. nevienu tas droši vien arī nepārsteidz. Ko gan vēl varēja gaidīt no šī cilvēka? Un tas esot Latvijas pārstāvis Eiropas oprganizācijā. Kā tas vispār nākas, ka šāds cilvēks visur un vienmēr rīkojas pretēji Latvijas interesēm bet mūsu valsts vārdā

 29. Ja raugās no Kremļa – tad pilnīga taisnība: saimnieks āboldārzā palaidis suni un ābolzaglis nu ir dusmīgs – kā tā un tur suns un manas bikses…
  Tas suns ir kaimiņdārzā un arī āboli ir kaimiņa – tas prātā nenāk?

 30. Bet es neredzu jēgu tāda EP deputāta pasta’vēšanai, kurš strādā pret Latvijas interesēm.

Draugiem Facebook Twitter Google+