×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Mamikins: “Saskaņas” līgums ar “Vienoto Krieviju” var palīdzēt strupceļa situācijā (7)

Foto - LETAFoto - LETA

“Saskaņas” noslēgtais sadarbības līgums ar Krievijas valdošo politisko spēku “Vienotā Krievija” varētu palīdzēt situācijā, kad rastos galīgs strupceļš attiecībās ar Maskavu, uzskata Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins (“Saskaņa”).

Mamikins sarunā uzsvēra, ka palūdzis savus kolēģus, lai viņam ļauj iepazīties ar noslēgto līgumu. “Tur nav nekas konkrēts. Tas ir par mieru visā pasaulē,” par līguma saturu stāstīja EP deputāts. Tā esot ierasta prakse, ka dažādas partijas savā starpā uztur kontaktus, koordinējas un sadarbojas, lai apspriestos par konkrētiem pasākumiem.

“Mums ir arī sadarbības līgums ar Ķīnas komunistisko partiju. Saskaņā ar šo līgumu mēs savstarpēji ieskaitām biedru skaitu. Es uzskatu, ka ir jāsadarbojas ar visiem un varbūt, kad būs galīgs strupceļš attiecībās ar Krieviju, vai nu divpusējās vai arī ES un Maskavas attiecībās, varbūt šis līgums varētu palīdzēt un nostrādāt,” teica Mamikins.

Vienlaikus viņš atzina, ka, iespējams, “Saskaņai” tuvāks būtu sadarbības līgums ar partiju “Spravedļivaja Rossija” (“Taisnīgā Krievija”), jo šis politiskais spēks ir tuvāks sociāldemokrātu idejām. Tāpat deputāts vērsa uzmanību, ka sadarbības līguma ietvaros nenotiekot nekādas aktivitātes.

“Kad es jautāju saviem biedriem, tostarp Nilam Ušakovam – reāli notiek kaut kādas konsultācijas? Mēs braucam [uz Maskavu?]. Ne reizes [nav noticis],” teica Mamikins. Tomēr pats fakts, ka “Saskaņa” neesot atteikusies no šī līguma Ukrainas krīzes kontekstā, viņaprāt, liecinot, ka partijai ir principi un mugurkauls. Vienlaikus Mamikins uzsvēra, ka pašam vēlētājam ir jāizdara secinājumi par sadarbības līgumu starp “Saskaņu” un Krievijas valdošo partiju.

Runājot par līguma laušanu, Mamikins pauda pārliecību, ka “Saskaņu” pēc šādas rīcības vienalga neņemtu koalīcijā un “uzmestu”.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. pats ved strupceļā un tad glābs. Vo vella čeka.

 2. Puisis laikam labi sabarots ar koka rubeļiem, ka sāk dziedāt kremļa ruporā…

  • es gan domāju, ka tas “puisis” nav tik “labi sabarots ar koka rubeļiem”, cik liels ir viņa imperiskais patriotisms. Viņš vienkārši ir krievs.
   Un nav Latvijā nekādu “labo” un “slikto” krievu; ir tikai krievi – vairāk vai mazāk, bet savas krievu impērijas patrioti), kuru izpratne par patriotismu ir atšķirīga un kuriem būtu jādzīvo Krievijā.
   Un ir latviskie jefiņi, kuri nesaprot, ka vienīgais sava latviskuma saglabāšanas ceļš ir – starptautiskās likumības atjaunošana un juridiski pamatota okupācijas seku likvidēšana.

 3. Vai nu Mamikins ir muļķis,vai galīgs idiots.

 4. Mamikin, biedroties ar Putina ēzeļa ausīm (tik prast, kā par sprāguša ēzeļa ausīm i var izrunāties tikai Krievijas cars, kuram maz prāta, bet daudz ambīciju) ir pazemojums un iznīcība.

  Ko tad Sa Skaņa ** ir panākusi braucienos pie KGB? Lai saņemtu jaunas konsultācijas un instrukcijas? Vismaz tā izskatās, ka viņu darbība līdzinās Putina slavināšanai – par ko? Par savu un Ukrainas karavīru masu slepkavībām? Terorisma politiku un tās vadoni slavināt – tātad izriet, ko vērta ir šīs partijas darbība .

 5. Par kādu strupceļu tu runā? Strupceļs ir krievu (domāts Krievijas) fašisma izpausmēs. Ar fašisma režīmu un savu tautiešu kūdīšanu pret mītnes zemes tautām – Ukrainā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Moldovā un visur citur Krievija rada strupceļu, no kura izejas nav un nekad nebūs un , liekas, Krievijā nekad nebūs pārmaiņu uz demokrātiju.

  Jau Vaira savulaik domāja, ka uzdāvinās Krievijai Abreni un būs draudzība ar KGB režīmu, bet dabūja Vaira V.F. “sprāguša ēzeļa ausis”.

  Tāpat, līgums ar fašistisko “Vienoto Krieviju” dos tikai Putina – “ēzeļa ausis”, vienīgi, ja Latvijā atjaunotu okupācijas valsts valodu un pilnu krievu varu pār latviešiem, Latviju, latvieši kalpotu kā krievu okuopācijas laikā, krieviem, un būtu “sprāguša ēzeļa” režīms Latvijā, strupceļa nebūtu.

Draugiem Facebook Twitter Google+