×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
27. maijs, 2018
Drukāt

Mamikins stāsta, kā Ušakovs Briseles birojā lūdzis iekārtot bijušo sievu (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas mērs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja nu jau bijusī kundze Jeļena Ušakova uzrunā Zelta kāzu jubilārus - pārus, kas laulībā nodzīvojuši 50 gadus, svinīgā pasākumā Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā "Mazā ģilde". 2014. gada aprīlis.

Viena no retajām kļūdām, ko partijas vadītāja amatā ir atzinis Nils Ušakovs, ir bijušā žurnālista Andreja Mamikina virzīšana uz Eiropas parlamentu. To Saskaņas vadītājs paziņoja iepriekšējā kongresā decembrī. Abu konflikts sākās neilgi pēc Mamikina nokļūšanas Briselē 2015.gadā.

Intervijā “Nekā personīga” Mamikins atklāj, ka domstarpību iemesls ir bijis Ušakova mēģinājums piespiest viņu pieņemt darbā birojā Briselē savu bijušo sievu Jeļenu Ušakovu. Tagad Mamikins sadarbojas ar Tatjanas Ždanokas vadīto prokremlisko Latvijas krievu savienību. “Saskaņas” mēģinājumus kļūt par eiropeisku sociāldemokrātisku partiju viņš uzskata par veltīgiem. Partijā nav demokrātijas, visu nosaka Ušakovs. Arī no Kremļa zīmoga latviešu vēlētāju acīs partija vaļā netikšot.

“Nu tā ir fasāde, jā, zināmā mērā, lai parādītu, ka skatieties, mēs esam tādi paši kā jūs, vācieši, luksemburgieši, francūži. Bet atkārtošos vēlreiz, ka Francijā un Vācijā SPDS sociāldemokrātiskā partija tiek vadītā pavisam citā stilā,” viņš kritizēja “Saskaņas” vadību.

“Es biju no tiem nedaudzajiem cilvēkiem “Saskaņā”, kas atteicās pildīt neapdomīgi visus Ušakova rīkojumus vai pavēles. Es viņam ik pa laikam teicu – nē. Tā es nedarīšu, nē, tur es nepiedalīšos. Es māku teikt – nē, ko nemāk vairāki cienījami cilvēki, ja  grib saglabāt kaut kādu posteni partijā. Es “nē” teicu ļoti bieži un kādā brīdī es sapratu, ka viņš vienkārši atteicies runāt ar mani. Tas bija, ja nemaldos ’15.gadā,” stāstīja Mamikis.

Domstarpības bijušas par daudziem jautājumiem.

“Daudz jautājumus esam apsprieduši, tajā skaitā par cilvēku iekārtošanu manā birojā, kas man nepatika. Es pateicu “nē” un viņš man atbildēja, – nu tad gaidi problēmas. Tevi neieredzēs partijas biedri, tevi neieredzēs visi žurnālisti, tāpēc ka esi “viskačka”(izlēcējs – no krievu val.). Tā bija pēdējā frāze, ko man pateica Nils,” viņš stāsta.

Runa bijusi par darbu Eiropas struktūrās Jeļenai Ušakovai un vēl trīs palīdzēm, kas strādāja Rīgas domē kā Ušakova palīdzes.

“Runa bija par to, lai viņa (JeļenaUšakova) strādātu Briseles ofisā par APU – Akreditētu parlamenta asistenti. Par Briseles palīgu. Man pirmām kārtām nebija opcijas, nebija vietas. Vajadzēja atlaist cilvēku, kurš reāli strādā, un es tam nebiju gatavs, jo cilvēki uzrunāti, pieņemti darbā, gadu jau atstrādājuši, nu mazliet mazāk un tagad pateikt viņiem atā, tāpēc ka vajag kāda sievu iekārtot….nu es nebiju gatavs tam, sāku aizstāvēt savus cilvēkus un konflikts turpinājās. Bet kaut kā nepaveicās cilvēkam. Man tikai viena sieva, viņam jau trīs. Varbūt visas trīs sievas vajag iekārtot darbā?” ironizēja Mamikins.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmoliberastu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. Aleksandra Kutuzova Atbildēt

  Diezgan smiekligi. Usakova bijuso sievu neiekartoja, Grigules radinieku iekartoja, pats savejo pie Grigules ari. Riktigi jefini visi kopa.

 3. Mamikins sūdzās : Ušakovam esot trīs sievas, bet viņam tikai viena! 😀 Tas bija labs! Interesanti, cik katram ir saimnieku? 😀 Un vai saimnieki maksā vienādi?

 4. Ko tad Mamikins pret savu partijas un pārliecības biedru Ušakovu tā iestājas? Visticamāk, ka kārtējā shēmošana lai kremļu atbalstītājpartijas kļūtu vairāk un skaitliski lielākas. Lēts triks, kaut arī, ka Ušakovu rūp tik sava labklājība, tā pat kā Mamikinam, šaubu nav. Abiem biedriem vienalga no kurienes nāk nauda kabatās – vai no ES vai no kremļa

 5. Izklausās samērā pazemojoši Nilam!
  Man kauns viņa vietā…:((
  Nils pieradis kā jau ierasts – savējos bīdīt tur, kur ir kāda teikšana!
  Domāju, ka Mamikins pareizi dara, ka nepiekāpjas

 6. visu cieņu Mamikinam par atklātibu.

 7. Usis riziku vēsi nolaida no siltās vietas centrālā bāzarā tagad minesotas programmā

 8. Abi “labi”

 9. Kremļa pakalpiņu starpā radušās domstarpības. Iespējams, tas uz labu. Vismaz kāds atmodīsies no Ušakova un Mamikina propagandas iedarbības. Cik viņi nožēlojami!

Draugiem Facebook Twitter Google+