×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
7. februāris, 2016
Drukāt

Mamikins tiesājas ar LNT par 284 492 eiro darba samaksas piedziņu (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesā 18.februārī tiks skatīta Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Andreja Mamikina prasība pret “Latvijas Neatkarīgo televīziju” (LNT) par nesamaksāto darba algu 284 492 eiro apmērā.

Mamikins aģentūrai LETA pastāstīja, ka šis ir nesamaksātās neto algas apmērs, ko viņš lūdz tiesai piedzīt uz 1.februāri. Bruto neizmaksātā alga ir 394 037 eiro.

Eiroparlamentārietis skaidroja, ka 2013.gada pavasarī bez viņa ziņas tika slēgts Mamikina vadītais raidījums “Bez cenzūras”, līdz ar to principā šajā tiesas procesā viņš vēlas uzzināt, kāpēc tas noticis.

Mamikins stāstīja, ka no 2013.gada 1.janvāra līdz 1.aprīlim, kad slēdza raidījumu, viņam vispār nebija līguma, lai gan viņš esot lūdzis tādu noformēt.

EP deputāts norādīja, ka lietā līdz šim notikušas vairāk nekā desmit tiesas sēdes. Tiesvedība arī apturēta un pēc tam atjaunota, tomēr pēc būtības tiesa lietu sāka skatīt tikai pagājušā gada septembrī. Mamikins pauda cerību, ka februārī tiesai izdosies lietu izskatīt.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Viņam trīs pirkstu kombināciju par “Bez cenzūru”.Vai pat lai maksā sāpju naudu par valsts tēla graušanu.Tagad tur ES ar Taņķu aizstāv Krievijas intereses,bet ievēlēti no LV.Lai to,ko piesviež FSB ,nospriež par mazu esam un pieprasa lielāku nodevēju honorāru.Laikam partijai / Ušakam,Urbim/ par maz atsviež.Neliešu banda!Lai pakaulējas ar Putinu uz kuru šancē.

  2. Liekas pilnīgi grotesks Latvijas apstākłos. Kurš vēl LNT sańem tādu “algu”?

Draugiem Facebook Twitter Google+